Spojte se s námi


Fotbal

Nejlepší hráč, se kterým jsem hrál? Ronaldo, má jasno Kroos. Výběr nejlepšího kamaráda z fotbalu překvapí

Toni Kroos si během své bohaté kariéry zahrál se spousty fantastickými hráčemi. Ale jeden ční nad všemi a není velké překvapení, že si německý fotbalista vybral Cristiana Ronalda.

Publikováno

dne

Toni Kroos si během své bohaté kariéry zahrál se spousty fantastickými hráčemi. Ale jeden ční nad všemi a není velké překvapení, že si německý fotbalista vybral Cristiana Ronalda.

V Bayernu Mnichov se Toni Kroos pod Pepem Guardiolou vypracoval mezi nejlepší záložníky světa. V létě 2014 ale odešel do Realu Madrid, který za něj rok před koncem smlouvy vyplatil pouhých 25 milionů eur.

Tento přestup se nakonec stal jednou z největších „krádeží“ ve fotbalovém světě. Los Blancos totiž získali oporu na dalších 10 let za extrémně nízkou cenu.

Kroos ve španělské metropoli vyhrál čtyřikrát Ligu mistrů, postupně se stal jedním z kapitánů a nejlepších záložníků světa. Tým, který dominoval Lize mistrů v letech 2016-2018 měl postavené základy právě na středu pole ve složení Casemiro – Kroos – Modrič.

Žádný tým by si však neobešel bez kvalitního zakončovatele. A tím nebyl nikdo jiný než fenomenální Portugalec Cristiano Ronaldo.

Když Toni Kroos podstoupil pro klubovou televizi několik rychlých otázek a jedna z nich zněla, kdo je nejlepší hráč, se kterým hrál, moc dlouho německý záložník nepřemýšlel.

„Cristiano Ronaldo,“ odpověděl přesvědčivě Kroos. Odtajnil na sebe ale i několik dalších zajímavostí. Rád například jako hostující hraje v Signal Iduna Parku, v domově Borussie Dortmund.

Zároveň se nechal slyšet, že by rád navštívil zápas NBA v Americe, což se mu ještě nepovedlo, nebo že je velkým fanouškem šipek. A jeho nejlepší kamarád ve fotbale? Miroslav Klose, který mu v Bayernu hodně pomohl, když byl ještě mladý.

Zdroj: Youtube, Real Madrid

Reklama

Oblíbené