Reklama

Nejhorší dresy Barcelony v historii? Vypadáme jako klauni, nadávají fanoušci

Barcelona představila nové klubové dresy, které strhly obrovskou vlnu nevole. Dresy jsou extrémně kontroverzní, vedení Katalánců tak s negativními reakcemi určitě počítalo. Ovšem zřejmě ne až s takovými.

Zdroj: SK Slavia Praha

Barcelona totiž letos zvolila dres, který má připomínat znak klubu. Najdete v něm tak hned tři různé styly. A výsledek je… Udělejte si názor sami.

Svůj názor se však nezdráhali dát najevo fanoušci Barcelony. “To je tak odporný, vypadáme jako klauni! Proč chcete takhle hráče zesměšňovat?” rozčiloval se fanoušek Barcelony. “Kdo to navrhl, měl by se věnovat něčemu jinému. A kdo to schválil, měl by okamžitě rezignovat,” navrhuje řešení další fanoušek Blaugranas.

“Co to sakra je? To je bezpochyby náš nejhorší dres v historii. Nedokážu si představit, že za tohle někdo utratí svoje peníze,” vztekal se další fanoušek katalánského velkoklubu.

Pod každým příspěvkem Barcelony s novými dresy najdete jak na Instagramu, tak Twitteru či Facebooku tisíce naštvaných komentářů. Těmito dresy prostě Blaugranas šlápli vedle a navíc dali munici posměvačným fanouškům soupeře.

Odmítl Wijnaldum Barcelonu kvůli těmto trenkám? Fanoušci vtipkují, nové dresy Barcelony totiž strhly obrovskou vlnu negativních reakcí.

Zdroj: FC Barcelona

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené