Spojte se s námi


Fotbal

Nechte si Conteho i Mourinha! Tottenham baví a nový kouč je hvězdou. Na jeho počest byl předělán slavný hit, zazpíval jej i hvězdný Robbie Williams

Tottenham má od léta nového trenéra. Stal se jím pro mnohé neznámý Ange Postecoglou. Australský stratég naposledy vedl skotský Celtic, i proto se trochu pochybovalo, jak si povede v konkurenci, která v Premier League panuje. Zatím si ale získává sympatie všech fanoušků fotbalu.

Publikováno

dne

Tottenham má od léta nového trenéra. Stal se jím pro mnohé neznámý Ange Postecoglou. Australský stratég naposledy vedl skotský Celtic, i proto se trochu pochybovalo, jak si povede v konkurenci, která v Premier League panuje. Zatím si ale získává sympatie všech fanoušků fotbalu.

Po hvězdách s velkými egy mají od nové sezony Spurs nového kouče se zcela jiným charakterem. Ange Postecoglou si cestu do Premier League tvrdě vydřel a je na něm znát velká pokora i respekt.

Australský trenér je za šanci trénovat v nejvyšší anglické lize maximálně vděčný a projevuje se to v každém zápase i v každém jeho vystoupení v médiích. Nedávno například sympaticky podotkl, že kopíruje Pepa Guardiolu.

Tottenham pod jeho vedením navíc baví nejen fanoušky Spurs, ale fanoušky fotbalu obecně. Celek z Londýna hraje se prezentuje atraktivní a pohlednou hrou. Že odešel lídr Harry Kane? Přivedeny byly jiné posily, na hráčích jde navíc vidět velká týmová jednota.

Po třech kolech je Tottenham třetí, na úvod jen remizoval s Brentfordem, posléze si ale poradil s Manchesterem United a Bournemouthem. Ne nadarmo už také experti v Anglii začínají mluvit o Spurs jako o černém koni celé sezony.

Atmosféra kolem tohoto týmu je nyní velice uvolněná. Žádný přehnaný tlak, nic moc se od svěřenců Postecogloua nečeká a zdá se, že jim to náramně vyhovuje.

Fanoušci oslavují nového trenéra po každém zápase, on jim chodí po každém utkání děkovat. Oboustranně ideální vztah znamená, že už vznikly nějaké nové chorály na jeho počest. Nicméně až nyní se teprve bude na co těšit.

Slavný zpěvák Robbie Williams totiž zazpíval píseň, která australského kouče oslavuje. Text sepsal fanoušek Spurs James Black, melodii už sám Williams dobře zná, jelikož se jeden z jeho největších hitů, konkrétně píseň Angels.

A co v textu stojí? Že navzdory všemu bude Tottenham hrát pod Postecoglouem tak, jak chce. „Můžete si nechat svého Pochettina, Conteho i Mourinha a dokonce i Christiana Grosse,“ ozývá se v refrénu.

Vsaďte si s bonusem a získejte 500 Kč zdarma

Vsadit si
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Zazní-li tato píseň i na stadionu, bude to velká paráda.

Zdroj: James Black, Premier League

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.