Nechal bych ho čůrat do kelímku! Fanoušci West Hamu si všimli divných očí Coufala

David Moyes si do West Hamu přivedl druhého fotbalistu z České republiky. O Vladimíru Coufalovi promluvil v rozhovoru pro klubový web. Zajímavé jsou i reakce fanoušků Hammers.

Zdroj: whufc.com

Kladiváři Coufala sledovali už déle, vždyť první nabídku poslali ještě v srpnu. „Už ho nějakou dobu sledujeme a zprávy o něm byly velmi působivé. Má hodně vlastností, o kterých si myslíme, že mu umožní se rychle adaptovat požadavkům Premier League.”

Má navíc zkušenosti jak z reprezentace, tak z Evropské ligy i Ligy mistrů. Ty se budou rozhodně v Premier League hodit. „Je hladový, ambiciózní, odhodlaný, má mezinárodní zkušenosti, ale věříme, že ty nejlepší roky má ještě před sebou.”

Velkou pomocí při adaptaci by měl být krajan Tomáš Souček, jenž taktéž obléká dres West Hamu. „Vladimírovi musíme dát trošku času, aby se usadil a zvykl si na nové prostředí. Ale pomůže mu, že tu bude mít Tomáše. Jsme přesvědčeni, že to bude mít pozitivní dopad na celý tým,” uzavřel Moyes.

K přestupu se vyjádřili i fanoušci londýnského celku. Velká část z nich naráží na Coufalův poněkud zvláštní výraz, který krásně popisuje tento komentář jednoho z fanoušků: „Radši bych ho pár dní nenechal čurat do kelímku.”

Díky výrazu se dočkal i několika komentářů ve stylu: „Bude z něj nový Řepka.“

Zdroj: Instagram West Ham

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. Tak titulkem redaktor popírá skutečnost! I když je fakt, že Coufalovy oči fakt mají výraz šílence nebo feťáka…

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Damková končí v Komisi rozhodčích UEFA!

Po zatčení Romana Berbra a jeho rezignaci na všechny funkce ve FAČR se rozhodla skončit také jeho partnerka Dagmar Damková. Zůstávala však nadále členkou Komise rozhodčích UEFA. To už je však minulostí.

Martin Hašek musí Spartě zaplatit 800 000 eur! Rozhodl tak Sbor rozhodců FAČR

Sága Martina Haška s pražskou Spartou se táhne už od ledna. A teď došla ke svému konci, pro mladého hráče velice krutému. "Sbor se zabýval výpovědí profesionální smlouvy bývalým hráčem Haškem, kterou klub označil ve svém návrhu za neoprávněnou," uvedla na svých stránkách Sparta.

Trojitý zářez Sparty? Chorvatský rozhodčí Strukan utkání nezvládl

Nejen kopec smůly, ale především kontroverzní rozhodnutí rozhodcovské trojice vedenou Chorvatem Strukanem. I s tím se museli Letenští potýkat v souboji Evropské ligy proti francouzskému Lille.