Spojte se s námi

Fotbal

Neapol vs. Real Madrid: Preview a tipy na sázení

Jak Real Madrid, tak Neapol na úvod nového ročníku Ligy mistrů zvládly své první duely. Nešlo však v žádném případě o nějak přesvědčivý výkon. Tři body se nicméně počítají a nyní si to favorité skupiny C rozdají mezi sebou.

Publikováno

dne

Jak Real Madrid, tak Neapol na úvod nového ročníku Ligy mistrů zvládly své první duely. Nešlo však v žádném případě o nějak přesvědčivý výkon. Tři body se nicméně počítají a nyní si to favorité skupiny C rozdají mezi sebou.

Stadio Diego Armando Maradona zažije ve středu večer bezpochyby jeden z největších zápasů aktuální sezony. Kam přijede Real Madrid, tam je fotbalový svátek a vzhledem ke stylu obou týmů by tomu tak skutečně mohlo být.

Neapol hraje i přes problémy okolo Victora Osimhena skvěle, když v posledních dvou duelech porazila Udinese a Lecce, oběma italským celkům navíc nasázela 4 branky. Právě nigerijský útočník se pak prosadil v každém z těch dvou zápasů.

To Real Madrid zase táhne nová posila Jude Bellingham, který si v souboji o čelo ligové tabulky připsal proti Gironě gól a asistenci a poslal tak Bílý balet na první místo před Barcelonu.

Nejúspěšnější španělský tým posledních let zatím vyhrál všechny zápasy v aktuální sezoně až na městské derby s Atlétikem Madrid.

Carlo Ancelotti navíc konečně vítá návrat Viníciuse Jr., který už proti Gironě odehrál 68 minut a s jeho startem se počítá samozřejmě i proti Neapoli.

Jestliže něco oba středeční soupeře spojuje, tak je to velmi dobrá obrana v posledních zápasech. Nutno však dodat, že je potřeba přihlédnout ke kvalitě soupeřů. Dalo by se říci, že jak Real Madrid, tak Neapol zatím narazili v této sezoně pouze na jednoho silného soupeře.

V případě španělského celku se bavíme o Atlétiku Madrid, s nímž prohrál venku 3:1, celek z jihu Itálie zase nestačil doma na Lazio, kterému podlehl 2:1.

Kurz na vítězství Realu Madrid v kurzu okolo 2.55 nabízí opravdu zajímavé value. Při takto vysokém kurzu byla pravděpodobnost vítězství 39 %, ovšem španělský celek vyhrál v 63 % případů.

Ještě zajímavější je ale pravděpodobně Over 2.5, který sázkové kanceláře nabízejí v kurzu 1.7, když se tu bavíme o týmech, které rozhodně nemají ve zvyku bránit a čekat, co předvede soupeř. Naopak se dá očekávat zajímavý duel, který by měl nabídnout i branky.

Tip na sázení | Over 2.5

Bonus
Bonus ke vkladu až
Bonus za registraci350 Kč
Bonus za vklad až3000 Kč
Bonus za registraci300 Kč
Bonus za vklad až50000 Kč
Bonus za registraci300 Kč
Bonus za vklad až10000 Kč
Bonus za registraci900 Kč
Bonus za vklad až6000 Kč
Bonus za registraci200 Kč
Bonus za vklad až2000 Kč
Bonus za registraci300 Kč
Bonus za vklad až25000 Kč
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Zdroj: Sofascore, Whoscored

Reklama

Oblíbené