Reklama

Návrat ztraceného syna? Roman Abramovič chce Hazarda zpět v Chelsea!

Belgický reprezentant Eden Hazard by se mohl brzy dočkat návratu do Londýna, kde v dresu Chelsea prožil nejlepší roky svého fotbalového života! Roman Abramovič o přestupu údajně jedná napřímo s Florentinem Pérezem!

Jako první informaci přinesl katalánský deník El Nacional. Ve svém článku informuje o tom, že byly zahájeny neformální rozhovory mezi Pérezem a Abramovičem, na jejichž konci by mohl být přestup Hazarda do Chelsea.

Třicetiletý Hazard ve Španělsku nezažívá skvělé časy. Poté, co jej za více než 100 milionů liber získal věhlasný Real Madrid, je jen stínem hráče, který zářil v dresu Blues. Ruský majitel anglického klubu je přesvědčen o tom, že by Belgičan v Londýně byl schopen znovu nakopnout svou uvadající kariéru.

Problémem může být cena. Částka, kterou Los Blancos za Hazarda vysázeli, ani zdaleka neodpovídá současné hodnotě hráče. Chelsea je dle informací El Nacional ochotna za přestup Hazarda utratit maximálně 40 milionů liber. Real Madrid by tak při jeho prodeji musel akceptovat více než šedesátimilionovou ztrátu. Proto hledá možnosti, jak si ekonomicky uhájit čest a netratit tolik.

Trenér Ancelotti by rád ve svém kádru přivítal Reece Jamese, pravého beka Blues. Na dané pozici má klub problémy, Caravajal je často zraněný. Otázkou zůstává, zda by Tuchel svého svěřence nechal odejít.

O rozuzlení dané přestupové otázky vás budeme informovat, jakmile jen na povrch vyplavou další informace.

Zdroj: El Nacional, Sport Bible

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené