Návrat Payeta do Premier League se nekoná. West Ham se potácí u dna, ale potížistu zpět v týmu nechce

Fotbalový West Ham se opět namočil do sestupových bojů. Po odchodu trenéra Pellegriniho se doufalo, že se výsledková krize podaří zvrátit, ani pod koučem Moyesem se však Kladivářům nedaří.

Embed from Getty Images

Po středeční prohře na půdě Leicesteru City se klub z východní části Londýna ocitl na hraně sestupového pásma. 17. příčka, to skutečně není pozice, kde by mančaft chtěli vidět fanoušci či jeho vedení.

A jak to tak bývá, když se nedaří, hledají se posily. A to i tam, kde by se normálně nehledaly. Klub se snaží přivést takové hráče, které by mu pomohly odvrátit hrozbu sestupu, za dobu vlády Moyese však přišel jediný. Na pozici brankáře se podařilo přivést Darrena Randolpha, jehož fanoušci už znají z jeho minulého angažmá u Kladivářů.

Nyní se objevilo zajímavé a zároveň kontroverzní jméno – Dimitri Payet. S ním v sestavě hrál West Ham nejhezčí a nejlepší fotbal posledních let, nicméně konec angažmá hráče zanechal hořkou pachuť v ústech všech – stávka fotbalisty pod platným kontraktem přeci jen není k vidění tak často.

Payet si v lednu roku 2017 vynutil odchod zpět do Marseille, kde hraje doteď. Deník L’Equipe přinesl v týdnu informaci o zájmu West Hamu opět podepsat dvaatřicetiletého Payeta. Hráč jeho kvalit by se klubu hodil, zoufale totiž postrádá kreativního záložníka schopného proměňovat šance a ve velké míře je vytvářet pro ostatní. Lanzini je z formy, Fornals není produktivní, Felipe Anderson jakbysmet.

Dle Sky Sports News však žádný kontakt mezi West Hamem a Olympique Marseille neproběhl.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..