Spojte se s námi

Fotbal

Návrat legendy? Newcastle by mohl koučovat nejlepší střelec v historii Premier League

Publikováno

dne

Newcastle United už sice může zapomenout na bohaté arabské majitele. Nový investor však stále do klubu vstoupit může. O koupi klubu totiž usiluje jedna singapurská obchodní společnost. To by mohlo znamenat jeden velkolepý návrat.

Zdroj: nufc.co.uk

Mike Ashley si za dobu, co koupil Newcastle United, udělal spoustu nepřátel a kritiků. Jedním z nich je také Alan Shearer, který je legendou a také obrovským fanouškem severoanglického klubu.

Právě Ashley je důvodem, proč nejlepší střelec v historii Premier League nemá v klubu žádnou funkci. To se ale může s případným prodejem klubu změnit.

Že padl obchod s arabskými bohatými investory? To vůbec nevadí. O Newcastle se stále zajímá obchodní společnost ze Singapuru, která si přeje, aby Alan Shearer vedl Magpies coby nový trenér.

Fanoušci klubu by se rozhodně nezlobili. Shearer je pro ně modlou. Na druhou stranu by to znamenalo konec Stevea Bruce, který si vedl nad očekávání dobře a který je rovněž fanouškem Newcastlu. Navíc jsou s Alanem Shearerem dobří přátelé.

Pro příznivce Magpies je však nejdůležitější jedna věc. Aby se klub dostal co nejdříve z rukou Mikea Ashleyho, který na Newcastlu United pouze parazitoval. Má-li tým pak hrát pod vedením Shearera, bude to pouze třešnička na dortu.

Zdroj: The Sun

Reklama

Oblíbené