Spojte se s námi


Chance Liga

Návrat do Česka? Ve Fortuna lize se nejspíš znovu představí bývalá opora Plzně či Sparty!

Tvořivý český záložník by se od nové sezony měl vrátit do nejvyšší domácí soutěže. O jeho návratu do Česka jedná ligový klub. O který celek jde a čí dres bude v nadcházejícím ligovém ročníku nosit známý fotbalista?

Publikováno

dne

Tvořivý český záložník by se od nové sezony měl vrátit do nejvyšší domácí soutěže. O jeho návratu do Česka jedná ligový klub. O který celek jde a čí dres bude v nadcházejícím ligovém ročníku nosit známý fotbalista?

Vsaďte si s bonusem a získejte 500 Kč zdarma

Vsadit si
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Aleš Čermák strávil nedávno skončenou sezonu ve slovenské Dunajské Strede, kam zamířil poté, co už na něj nezbylo místo v kádru západočeské plzeňské Viktorie.

V novém ročníku by se však hráč mohl znovu představit v nejvyšší české Fortuna lize, o jeho příchodu totiž jednají Bohemians Praha, kde už v minulosti působil.

U Klokanů hostoval Čermák v sezoně 2022/2023, kdy se nevešel do sestavy Plzně. Za tradiční český celek však odehrál pouze pět zápasů, ve kterých vsítil dvě branky.

V dresu Dunajské Stredy nastoupil Čermák ke dvanácti ligovým kláním, dvakrát se zapsal na střeleckou listinu a ke dvěma gólům dopomohl asistencí svým spoluhráčům.

Pro Bohemku může být Čermák trefou do černého

Čermák má na Slovensku kontrakt ještě na jednu sezonu, ten však nedodrží. Podle inFotbalu je velice blízko jeho návrat do legendárního pražského Ďolíčku.

V minulosti Čermák vedle Plzně hrával i za Spartu Praha, v ní ale nedostal tolik příležitostí, aby se mohl prosadit tak, jak se mu to podařilo ve Viktorii.

Na západě Čech působil od sezony 2017/2018, nejvíce se mu dařilo asi v ročnících 2019/2020 a 2020/2021, kdy byl Čermák velice produktivní.

Pro Bohemians by mohlo jít o kvalitní posílení záložní formace, zkušený středopolař umí být velmi kreativní, a pokud bude zdráv, může vyprodukovat ještě mnoho gólů.

Zdroj: inFotbal, FC Bohemians Praha 1905

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.