Nabil Fekir konečně poodhalil, proč padl jeho přestup do Liverpoolu!

Francouzský reprezentant Nabil Fekir po dlouhých týdnech mlčení konečně poodhalil podrobnosti ohledně svého téměř dokončeného přestupu do Liverpoolu. Co bylo příčinou kolapsu jednání?

Embed from Getty Images

Francouzský šestadvacetiletý ofenzivní záložník byl po svých šesti odehraných sezónách v dresu Olympique Lyon spojován s přesunem do světových velkoklubů. Aby taky ne, když v Lyonu ve 193 startech vstřelil 69 branek a připsal si 46 asistencí!

Nejvíce se v médiích spekulovalo o přesunu na Ostrovy, kde o něj eminentní zájem projevoval FC Liverpool. Dle některých zdrojů už bylo těsně před podpisem, pak však jednání zkolabovala a z přesunu do týmu Reds sešlo. Nyní se samotný aktér těchto jednání konečně na dané téma vyjádřil.

Zdroj: www.facebook.com/SquawkaFootballNews

“Ohledně přestupu bylo řečeno hodně lží, které mne ovlivnily a dotkly se mě. Zejména ty, které se týkaly mé rodiny. Bolelo mě to, stejně tak je.

Co se napovídalo o mém koleni, že by snad přestup měl padnout kvůli němu, taktéž není pravda. Byl jsem v rámci jednání na rychlém vyšetření v Clairefontatine a o kolenu v něm nepadla ani zmínka. Kdyby jeho stav byl tak špatný, proč by se mě snažil Lyon udržet?

Co je však na pomluvách nejhorší, je fakt, že nyní vypadám, jako kdybych do Liverpoolu nepřestoupil kvůli mé rodině. Je to nesmysl, ale musím se naučit s tím žít.”

Až ve druhé polovině vyjádření se dostává Nabil Fekir k tomu, co podle něj stálo za neúspěšným přestupem.

“Chcete vědět, co já považuji za důvod ukončení jednání? Popravdě, ani já nevím! Absolvoval jsem zdravotní prohlídku a následně se zástupci klubu Liverpool FC rozhodli mne nepodepsat. Určitou dobu se snažili vydávat za důvod mé koleno, ale spíše jako zástupný problém. Zdravotní prohlídkou jsem totiž prošel úspěšně.”

Na důvod bychom se tedy museli nejspíše ptát Liverpoolu. Ať tak či tak, rozhodli se jej nepodepsat, což rozhodně není trestné. Fekir se nakonec stěhoval do Realu Betis, klubu ze španělské La Ligy sídlícího v Seville. V něm nastoupil do 3 ligových zápasů a vstřelil 2 branky.

Třeba Fekira ještě někdy v budoucnu uvidíme v dresu nejznámějších klubů na světě, co myslíte?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..