Spojte se s námi


Fortuna liga

Na Spartu byl ještě připraven, teď je mimo hru! Hráč zvučného jména se na tréninku Slavie zranil a měsíc bude chybět

Pořádnou dávku smůly si vybral jeden z hráčů SK Slavia Praha. Na tréninku po derby si přivodil nepříjemné zranění, a tak nyní bude do konce března indisponován. Trenér Jindřich Trpišovský jej tak v tomto měsíci nebude moct využít.

Publikováno

dne

Pořádnou dávku smůly si vybral jeden z hráčů SK Slavia Praha. Na tréninku po derby si přivodil nepříjemné zranění, a tak nyní bude do konce března indisponován. Trenér Jindřich Trpišovský jej tak v tomto měsíci nebude moct využít.

Gólman s hvězdným jménem, který ovšem aktuálně nechytá, Ondřej Kolář, bude měsíc mimo hru. Na tréninku dle inFotbalu utrpěl zlomeninu člunkové kosti v zápěstí.

Brankář Ondřej Kolář utrpěl během jednoho z tréninků zlomeninu člunkové kosti a bude chybět minimálně čtyři týdny. Přejeme brzké uzdravení, Koli!“ stojí v prohlášení Slavie na jejím oficiálním účtu na platformě X.

Devětadvacetiletý fotbalista byl po zranění vyškrtnut ze soupisky Slavie pro Evropskou ligu, jeho místo zaplnil zmíněný Staněk, velká zimní posila Pražanů z Viktorie Plzeň.

Kolář po příchodu Staňka klesl v hierarchii slávistických brankářů až na třetí místo právě za explzeňskou oporu a dosavadní jedničku sešívaných Aleše Mandouse.

Kolář mohl před pár lety přestoupit do Francie

V letošním ročníku Kolář za Slavii v lize odchytal jen šest utkání, v jednom z nich obdržel žlutou kartu. Poprvé od svého příchodu z Liberce v roce 2018 přišel o pozici slávistické jedničky.

Liberecký odchovanec kromě Slovanu a Slavie chytal ještě ve Varnsdorfu, kde dvakrát hostoval, a to v sezonách 2012/2013 a 2016/2017.

Kolář byl dříve členem reprezentačního kádru, po zranění v utkání pohárové Evropy s Glasgow Rangers však jeho výkony už nebyly tak dobré, jako tomu v jeho případě bývalo dříve.

Slavia před nějakým časem mohla Koláře prodat například do Francie. V sezoně 2019/2020 za něj OGC Nice nabízelo téměř 400 milionů korun, k přestupu však nakonec nedošlo.

Zdroj: X, SK Slavia Praha, inFotbal

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.