Spojte se s námi


Chance Liga

Myslím si, že Jurečka se sebou stále není spokojen. Měl by se více zapojit do týmovosti, říká Rajnoch

Trvalo to, ale konečně se trefil. Václav Jurečka v neděli prolomil šest kol trvající čekání na ligový gól a nyní se chystá na sraz s reprezentací. Pomůže mu ok natolik, že se vrátí do střelecké formy?

Publikováno

dne

Trvalo to, ale konečně se trefil. Václav Jurečka v neděli prolomil šest kol trvající čekání na ligový gól a nyní se chystá na sraz s reprezentací. Pomůže mu to natolik, že se vrátí do střelecké formy?

Václav Jurečka zažil podivnou první sezónu v sešívaném. Po letním příchodu ze Slovácka byl náhradník, i kvůli zranění se nedostal na nominaci pro podzimní zápasy Evropské konferenční ligy.

Pro nové hráče 200 Kč zdarma

K tomu vstupní bonus až 2 000 Kč

Vsadit si
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Po zimní přípravě měl čím dál silnější pozici, což vyvrcholilo v nadstavbě. V pěti posledních zápasech nasázel 12 gólů, což ho dostalo na čelo tabulky střelců. I díky tomu se z něj stal stabilní člen české reprezentace.

I přes příchod Mojmíra Chytila a Muhameda Tijaniho se očekávalo, že bude první volbou do útoku. A tak tomu opravdu je, ačkoli po sedmi zápasech v lize a čtyřech v pohárech je na pouhých dvou vstřelených gólech.

Na trefu v lize čekal až do sedmého kola. Proti Karviné skóroval z penalty, ačkoli týden zpět pokutový kop neproměnil a Slavii to stálo dva body. I proti Slezanům mohl přidat minimálně jeden další zásah.

„Přijde mi z něj, že to chce strašně moc zlomit. Byly tam situace, kdy mohl vylepšit pozici spoluhráčům, ale střílel. To je samozřejmě v pořádku, ale neřešil je do gólova,“ řekl ve studiu O2 TV Sport Jan Rajnoch.

Jedna penalta každopádně nic nezmění na tom, že Jurečka není v ideální kondici. Nejenže se výrazně zhoršil v produktivitě, nepohoda se negativně projevila i na jeho prvním doteku. Ten je oproti loňsku nesrovnatelný.

„Myslím si, že se sebou pořád není spokojen. Ten je otázka, jestli by mu nepomohlo trochu hru zjednodušit, připravit spoluhráčům šance, zapojit se víc do týmovosti. Věřím tomu, že pak ty góly přijdou,“ dodal Rajnoch.

Jurečka má nyní ideální příležitost se odpíchnout. Navzdory špatným výkonům se dostal do nominace Jaroslava Šilhavého a gól na mezinárodní scéně může vše změnit. Dostane v jednom ze zápasů šanci?

Zdroj: O2 TV Sport

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.