Spojte se s námi


Fotbal

Mohou se Spurs vrátit zpět na trať? Tottenham potřebuje rychle vykřesat jiskru

Možná, že týden volna přišel v nejvhodnější dobu. Spurs zoufale potřebovali malou přestávku, aby načerpali nové síly a znovu našli chybějící jiskru. Je to potřeba. Co nejrychleji.

Publikováno

dne

Možná, že týden volna přišel v nejvhodnější dobu. Spurs zoufale potřebovali malou přestávku, aby načerpali nové síly a znovu našli chybějící jiskru. Je to potřeba. Co nejrychleji.

Po skvělém začátku sezony, kdy šel v severolondýnském celku znát nával čerstvé energie a skvělé nálady, začal postupně nyní pátý Tottenham slábnout. Vzhledem k velkému množství zranění důležitých hráčů se to dalo čekat.

Ze hry vypadl například Ryan Sessegnon, jenž utrpěl zranění podkolenní šlachy, což je velmi špatná zpráva. Spurs ho potřebují, protože jeho rychlost a vychytralost bývá pro tým velkým přínosem.

Španělský pravý obránce Pedro Porro utrpěl nedávno na tréninku nepříjemné zranění, ale naštěstí to nevypadá příliš vážně. Měl by se vrátit do zápasu s Crystal Palace, ale pokud ne, existuje naděje, že bude připraven na na hřišti Aston Villy, kde se Tottenham ukáže 10. března.

Spurs potřebují zažehnout jiskru

Naštěstí pro severolondýnský celek ztratil body Manchester United, který se uchází o Ligu mistrů. Mimo prohru s Fulhamem jej trápí í ztráta dánského útočníka Rasmuse Højlunda, jenž si na 2 až 3 týdny přivodil svalové zranění.

Teď by mohl nastat ten správný čas, aby toho Tottenham využil. Zejména díky návratu klíčových opor Jamese Maddisona a Mickyho van de Vena se mezi fanoušky Tottenhamu toužícími po trofeji obnovil optimismus.

Vzhledem k tomu, že je na řadě zápas s Crystal Palace, vrací se levý bek Destiny Udogie a navíc se do formy opět dostává nepolapitelný izraelský křídelník Manor Salomon, se možná začíná karta obracet.

Kapitán Son je po zklamání na Asijském poháru nažhavený uspět. Je možná ten správný čas, aby Spurs nastartovali motor a vybojovali 4. místo.

Je potřeba, aby se Angeho Spurs rozjeli. Tým potřebuje získat pozici zaručující Ligu mistrů, aby mohlo vedení přivést hráče, kteří pomohou Tottenhamu zabojovat v příští sezóně o vyšší příčky.

Zdroje: BBC, Football London, The Spurs Web, Whoscored.com

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.