Spojte se s námi


Fotbal

Musela jsem třikrát na potrat, přiznává Ronaldova partnerka. United při nemoci dcery ale Portugalcovi stejně nevěřili

Tak, jak byl život ke Cristianovu Ronaldovi po 36 let štědrý a dal mu prakticky vše, co chtěl, byl k němu stejně i krutý. Portugalcova partnerka Georgina Rodriguez ve svém dokumentu odtajnila, že musela třikrát na potrat, než přišla o jedno z dvojčat při porodu.

Publikováno

dne

Tak, jak byl život ke Cristianovu Ronaldovi po 36 let štědrý a dal mu prakticky vše, co chtěl, byl k němu loni stejně i krutý. Portugalcova partnerka Georgina Rodriguez ve svém dokumentu odtajnila, že musela třikrát na potrat, než přišla o jedno z dvojčat při porodu.

V pátek 24. března vychází na Netflixu druhá série dokumentu Georginy Rodríguez, partnerky Cristiana Ronalda, kde sděluje více intimnější věci ze svého života.

Ztráta čerstvě narozeného syna Ángela loni v dubnu je v dokumentu velkým tématem. Španělský deník El Español mohl nahlédnout do první kapituly, kde Georgina ukazuje své pocity.

Španělská modelka odtajňuje informace, které dosud nebyly zveřejněné. „Když jsem byla těhotná s dvojčaty, pokaždé když jsem šla ke gynekologovi, měla jsem v noci noční můry, měla jsem strach, jak se tam srovnají, jak bude probíhat porod, měla jsem hrozný strach. Předtím jsem totiž musela třikrát na potrat a vždy jsem se vrátila domů úplně zničená,“ odtajňuje velké tajemství Georgina.

Když došlo na moment, na který Cristiano s Georginou čekali, mělo to krutý konec. „Přijde moment, na který čekáš a tvoje srdce se zastaví. Bella se narodila zdravá a silná, ale kus mého srdce odešel,“ popisuje ztrátu syna Ángela.

„Ptala jsem se sama sebe, jak to zvládnu, nebyla jsem připravená pochopit, co se stalo. Dětem jsem řekla, že Ángel se narodí až za chvíli, nedokázala jsem jim to říct. Až poté Cris dětem oznámil, že Ángel je v nebi,“ popisuje Georgina.

Nedůvěra Manchesteru United

Asi si dokážete představit, jak se Ronaldo musel cítit, když přišel o čtyři děti. Byl uvnitř zničený, avšak fotbalová kariéra pokračovala a Portugalec musel pomoct Manchesteru United v boji o příčku zaručující Ligu mistrů.

Velmi hezky se k němu například zachovali rivalové z Liverpoolu, kteří v sedmé minutě vzájemného utkání na Anfield Road povstali a všichni zatleskali na podporu.

Jenže té se mu nedostalo od vlastního klubu. V létě totiž vážně onemocněla Ronaldova další dcera a musela do nemocnice. Po všech zkušenostech nechtěl Portugalec nechávat rodinu samotnou a jako správný otec zůstal jako podpora pro partnerku i ostatní děti.

Jenže kvůli tomu přišel o předsezónní tour a zmeškal přípravu s klubem. Vedení klubu a trenér Erik ten Hag mu však nedůvěřovali. Ve slavném pikantním rozhovoru s Piersem Morganem Ronaldo uvedl, že ho velice ranilo, když vedení zpochybňovalo, jestli opravdu nemohl s týmem odjet.

Když se vrátil do klubu, čekala jej lavička, kruté zacházení od ten Haga a nedostatek respektu. Manchester United se tak neukázal vůbec v dobrém světle.

Georgina zároveň přiznává, že Cristiana celá věc ohromně zasáhla a poznamenala jeho výkony. I přes to však rodině nesmírně pomohl. „Cris nám všem dával nekonečnou lásku a podporu. Byl pro nás všechny nesmírně důležitý. Bůh vám pošle do cesty ty správné lidi,“ říká Rodríguez.

Zdroj: El Español

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.