Spojte se s námi


Fotbal

Müller: Proti Messimu se nám vždycky daří. To Ronaldo v Realu Madrid nám dělal problémy

Bayern Mnichov ve středu porazil PSG 2:0 a vyřadil tak pařížského soupeře v osmifinále Ligy mistrů. Thomas Müller si tak vychutnal další souboj s Lionelem Messim, na kterého to Bayern umí.

Publikováno

dne

Bayern Mnichov ve středu porazil PSG 2:0 a vyřadil tak pařížského soupeře v osmifinále Ligy mistrů. Thomas Müller si tak vychutnal další souboj s Lionelem Messim, na kterého to Bayern umí.

Když se řekne jméno Bayern Mnichov, Lionel Messi se nejspíše osype. Proti německému celku se mu vůbec nedaří, z 8 vzájemných zápasů vyhrál pouze 2, jednou remizoval a hned pětkrát prohrál.

Bayern má také na svědomí největší ostudu Messiho kariéry, když jeho Barcelonu vypráskal ve čtvrtfinále Ligy mistrů 2019/20 rozdílem 8:2.

A je to právě bavorský celek, který vystavil Messimu stopku i v osmifinále letošního ročníku Ligy mistrů. Bayern v Paříži vyhrál 1:0, v odvetě vstřelil dvě branky a celkem pohodlně postoupil do další fáze.

A úspěšné bilance Bayernu proti Messimu si je dobře vědoma i ikona mnichovského celku, Thomas Müller.

„Proti Messimu se nám vždycky daří, co se týče výsledků. Na klubové úrovni to byl vždy Cristiano Ronaldo v Realu Madrid, kdo nám dělal problémy,“ uvedl kapitán Bayernu po zápase.

A skutečně. Cristiano Ronaldo s Realem Madrid vyřadil Bayern v Lize mistrů v sezóně 2013/14, 2016/17 i 2017/18. Ve všech ročnících si později Los Blancos došli pro celkový titul.

Messi v Lize mistrů proti žádnému jinému týmu nemá tolik proher. Druhý největší počet porážek v nejprestižnější soutěži zaznamenal proti PSG, kterému z 10 utkání podlehl třikrát.

Zdroj: Fabrizio Romano, Twitter, UEFA

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.