Spojte se s námi


Fotbal

MS v Kataru? Messi musel vyhrát. Bylo to předem promyšlené, pálí tvrdě Nizozemec Van Gaal

Mistrovství světa v Kataru už je více jak půl roku za námi, přesto stále nedá některým spát. Trenér nizozemského výběru Louis Van Gaal, jenž vypadl ve čtvrtfinále s Argentinou, si myslí, že šampionát byl připravený pro Messiho.

Publikováno

dne

Mistrovství světa v Kataru už je více jak půl roku za námi, přesto stále nedá některým spát. Trenér nizozemského výběru Louis Van Gaal, jenž vypadl ve čtvrtfinále s Argentinou, si myslí, že šampionát byl připravený pro Messiho.

Byl to Last Dance. Poslední šance pro Cristiana Ronalda s Lionelem Messim vyhrát poslední trofej, která jim v jejich vitríně chyběla. Titul pro mistra světa.

Nakonec se to podařilo Argentině s Lionelem Messim, ovšem během celého turnaje provázela zápasy „Albiceleste“ velká kontroverze. Za vše mluví 5 penalt v 7 zápasech, přičemž některé byly hodně diskutabilní.

Hodně se toho namluvilo také o čtvrtfinále mezi Argentinou a Nizozemskem. Zápas, ve kterém Messi například chytnul nad hlavou volejbalovým způsobem míč rukou, za což podle pravidel měla přijít žlutá karta, Argentinec však vyvázl bez trestu.

Obecně se tak mezi fanoušky začalo šířit podezření, že FIFA chtěla, aby Messi trofej vyhrál a trochu mu v tom napomohla. A že nešlo jen o spekulace fanoušků, potvrdil i Louis Van Gaal.

Ten po MS v Kataru skončil u nizozemské reprezentace a dal si oddech, celý půlrok se tak v médiích neobjevoval. Znovu se postavil před novináře až při udílení cen Eredivisie 2022/23.

Deník NOS mu připomněl vyřazení ve čtvrtfinále, což Van Gaala zřejmě stále trápí.

500 Kč od Fortuny

Za kolik si zahraješ tolik dostaneš

Vsadit si
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

„Opravdu se k tomu nechci moc vyjadřovat. Když se podíváte, jak Argentina dostala góly a jak jsme je dostali my a jak někteří hráči Argentiny šli za čáru a nebyli potrestáni, tak si myslím, že to všechno bylo předem promyšlené,“ pálí ostrými Van Gaal.

Na otázku, co tím přesně myslí, odpověděl Van Gaal výmluvně. „Myslím tím všechno. Že Messi musel být mistrem světa? Myslím, že ano,“ říká přesvědčeně nizozemský kouč.

Zdroj: Twitter, NOS

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.