Spojte se s námi


Evropská liga

Mourinho ubránil postup v Leverkusenu, německý celek hrozil hlavně v první půli

José Mourinho opět potvrdil, že přes postup v evropských pohárech nejede vlak. V odvetě semifinále Evropské ligy se svým AS Řím zalezl a bezbrankové remíza s Leverkusenem mu vzhledem k domácí výhře 1:0 stačila.

Publikováno

dne

José Mourinho opět potvrdil, že přes postup v evropských pohárech nejede vlak. V odvetě semifinále Evropské ligy se svým AS Řím zalezl a bezbrankové remíza s Leverkusenem mu vzhledem k domácí výhře 1:0 stačila.

AS hrozilo hned ve druhé minutě, z hranice vápna ale pálil záložník Lorenzo Pellegrini pouze vedle levé tyče. Na druhé straně to zkoušel Moussa Diaby, rychlonohý francouzský křídelník ale mezi tři tyče nezamířil.

Ve 13. minutě se rozkmitalo břevno, z úhlu ho napálil aktivní Diaby. Poté byl 15 minut klid, následně domácí Karim Demirbay mířil jen doprostřed brány.

Rui Patricio jako by míče přitahoval, což pokračovalo i nadále. Ve 37. minutě střílel z hranice vápna Sardar Azmoun, znovu to měl ale portugalský gólman lehké.

Do konce poločasu ještě Leverkusen párkrát zahrozil, Demirbay pálil hned čtyřikrát, avšak ani jednou nebezpečně.

Po výměně stran s přibývajícími minutami stupňovala nervozita a naštvaní na domácí straně. Hra se hodně kouskovala, což vyhovovalo Římanům.

Leverkusen sice byl mírně lepší, avšak José Mourinho svůj tým po výměně stran zavřel. Neprostupnou defenzivu prověřil až v 65. minutě Azmoun, tradičně ale trefil jen střed brány.

Dvě minuty nato již Demirbay střílel nebezpečněji, Patrício však i tentokrát zasáhl a Azmoun se již k dorážce nedostal. Adam Hložek se dostal do hry na závěrečných 15 minut ,mnoho toho ale neukázal.

Vlci jinak soupeře ve druhé půli do ničeho nepustili, ustáli i nastavení a díky výhře 1:0 z prvního utkání postupují do finále.

Zdroj: Nova Sport 2

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.