Mourinho bez práce dlouho nezůstal, podívá se dokonce i na EURO

José Mourinho se postavil nové výzvě. Fotbalové zápasy nově nebude trávit v prostoru lavičky, ale za mikrofonem anglické stanice talkSPORT!

jose mourinho zdroj sevillafc.es
Zdroj: Sevilla FC

Portugalský fotbalový kouč s přezdívkou “The Speacial One” zůstal bez práce ani ne čtrnáct dní. V pondělí 19. dubna mu byl oznámen konec v Tottenhamu, v pátek 30. dubna už je pod smlouvou u jiného zaměstnavatele.

Komu bude poskytovat své služby? Překvapivě nejde o žádný nový fotbalový klub, ale o rozhlasovou stanici talkSPORT. Právě v ní bude od června José Mourinho působit v roli experta v průběhu fotbalového EURA.

Vzhledem k tomu, že s jeho příchodem rapidně vzrostla prestiž společnosti, dostane Mourinho za odměnu na starost zápasy nejsledovanější, a to domácího Albionu.

“Stanice talkSport je stanicí fanoušků, nemůžu se dočkat, až se vše rozeběhne,” poznamenal Mourinho.

“EURO bude skvělý turnaj, jsem nadšený z příležitosti, kterou ve stanici talkSPORT dostanu. Budeme se posluchačům snažit co nejlépe zprostředkovat tento zážitek,” dodal.

Součástí Portugalcovi náplně práce bude i účast v pořadu talkSPORT Breakfast Show, v rámci kterého probíhají zajímavé diskuze ohledně aktuálních fotbalových témat.

V nich by měla profesní zkušenost Mourinha předurčovat k hloubkovým analýzám problému a speciálnímu náhledu na věc odlišujícího se od ostatních reportérů či hostů. Přeci jen, tak zkušeného stratéga ve svých řadách dosud neměli.

Ředitel stanice Lee Clayton je z příchodu Mourinha nadšený: “José se stal naší vlajkovou lodí. Dodá celému týmu zkušenost, nové poznatky, věřím, že se u fanoušků staneme ještě oblíbenější.”

Výše smlouvy Josého Mourinha ve stanici nebyla zveřejněna.

Zdroj: talkSPORT, SportBible

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Plzeň chce být na přestupovém trhu aktivní! Zájem má o tři záložníky, brankáře a mladého stopera Karviné

Plzeňská Viktoria nechce být pozadu, a tak již jedná o posilách na ročník 2021/22. V současné době se v klubu hojně spekulují jména tří záložníků, brankáře a stopera. O kom je řeč?

10 nejstarších fotbalových klubů v České republice

Fotbal je nejrozšířenějším sportem na světě. Není tak divu, že kluby vznikaly již v 19. století i na území nynější České republiky. O jaké týmy jde? Valná část z nich existuje dodnes.

Rýsuje se další velký průlom? Ženám se umožní hrát mužský fotbal!

Nizozemská fotbalová federace se rozhodla od příští sezóny uskutečnit obrovský průlom. Ženám umožní hrát fotbal v dospělých mužských kategoriích. Začíná se rýsovat nová epocha fotbalu?