Spojte se s námi


Fotbal

Motta jako nový trenér Juventusu? Na oficiální oznámení se stále čeká, které hráče chce turínský gigant v létě přivést?

Juventus půjde do nového soutěžního ročníku s novým hlavním trenérem. Na místo Massimiliana Allegriho usedne Thiago Motta. Turínský gigant by to měl oficiálně potvrdit už v příštím týdnu.

Publikováno

dne

Juventus půjde do nového soutěžního ročníku s novým hlavním trenérem. Na místo Massimiliana Allegriho usedne Thiago Motta. Turínský gigant by to měl oficiálně potvrdit už v příštím týdnu.

1 000 Kč zdarma s promo kódem: BIGPROMOCZ

dalších 3000Kč za vklad + free spiny

VYUŽÍT PROMO KÓD
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Juventus Turín za sebou nemá povedenou sezónu. Slavný italský celek se umístil na třetím místě Serie A, ovšem s 23bodovou ztrátou na první Inter.

Podobně jako AC Milán se i Juventus směrem k příštímu soutěžnímu ročníku rozhodl pro změnu hlavního trenéra.

Nutno dodat, o odvolání dosavadního lodivoda se spekulovalo už v průběhu nedávno uplynulé sezóny. Massimiliano Allegri po svém návratu do klubu v ročníku 2021/22 vydržel na lavičce Juventusu 149 zápasů. V předchozích letech zapsal Allegri s turínským gigantem velmi úspěšné období.

Hned pětkrát vyhrál mistrovský titul, čtyřikrát domácí pohár. Právě po svém návratu ovšem na své úspěšné časy nenavázal, byť v sezóně 2023/24 vyhrál se Starou dámou Coppa Italia.

Juventus každopádně půjde do nové sezóny s novým trenérem, kterým se podle italských médií stane Thiago Motta. Během příštího týdne by měl být klubem oficiálně oznámen. Jednačtyřicetiletý Ital má podepsat do roku 2027.

Na základě zpráv deníku Tuttosport, jehož informace sdílí i server Football Italia, má Juventus oznámit nového kouče dříve než už výše zmíněné AC. Rossoneri se totiž na konci sezóny rozloučili se Stefanem Piolim, novým lodivodem se má stát Paulo Fonseca z Lille.

Turínští aktuálně pracují také na příchodu několika nových posil. Během letního přestupového období by vedení klubu rádo přivedlo tuto trojici fotbalistů – Michele Di Gregorio, Riccardo Calafiori and Teun Koopmeiners.

Zdroj: Serie A, Football Italia

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.