Spojte se s námi


Ligue 1

Monako čeká po pauze těžký duel v Lyonu

Publikováno

dne

Velmi zajímavý duel nabídne hned úvodní zápas 9. kola Ligue 1, ve kterém se utká Lyon s Monakem.

Monako se zatím drží na druhém místě, se ztrátou 3 bodů na první PSG. Ovšem v posledních zápasech nevypadali hráči trenéra Leonarda Jardima nijak zvlášť skvěle.

V lize mistrů mají ze dvou zápasů pouhý bod a v posledním ligovém zápase pouze remizovali s Montpellier 1-1, i když hodně smolně, jelikož Souleymane Camara vstřelil vyrovnávací gól ve druhé minutě nastavení.

Ovšem Lyon je na tom ještě o poznání hůře. V posledních 6 ligových zápasech dokázali porazit pouze Guingamp 2-1, na druhou stranu hned 4 z těch 6 zápasů skončilo remízou.

Trenér Bruno Génésio by měl se svými hráči zapracovat především na obraně, která inkasovala v posledních 2 ligových zápasech 6 gólů a to od týmů, jako je Dijon a Angers.

Lyonu navíc budou chybět Pape Cheikh, Clément Grenier a suspendovaný Marcelo. Ani Monako však nebude v nejsilnějším složení, jelikož zraněný je Stevan Jovetic a kvůli červené kartě nenastoupí ani Fabinho.

Hodně gólů padá i ve vzájemných zápasech a to na obou stranách. V posledních 4 duelech skórovaly vždy oba týmy alespoň jednou a celkem padlo 16 gólů.

Zajímavé ale je, že Monako porazilo Lyon pouze jednou z posledních 6 ligových zápasů. I nyní jsou alespoň tedy podle sázkových kanceláří favorité hráči Lyonu a kurz na domácí tým navíc klesá.

Podle mého názoru by však byla volba domácího Lyonu poměrně riskantní a spíše bych věřil Monaku, které věřím, že tento duel neprohraje.

Reklama

Oblíbené