Spojte se s námi


Bundesliga

Mohuč přivítá v Rhein-Main Derby Frankfurt

Publikováno

dne

Mohuč přivítá v Rhein-Main Derby rozjetý Eintracht Frankfurt, který v minulém kole obral o body i vedoucí Dortmund.

Celkově tak získali hráči trenéra Nika Kovače v posledních 3 zápasech 7 bodů a nacházejí se na 7. místě, se ztrátou pouhé 2 body na čtvrtý Hoffenheim.

Do týmu přišlo v létě mnoho posil, ale jedna z nich se vyplácí už nyní. Je jím útočník Sébastien Haller, který letos vstřelil v 11 zápasech 7 gólů a další 4 připravil.

V posledních 4 ligových zápasech Frankfurtu vstřelili vždy oba týmy alespoň jeden gól a vždy také padly minimálně 3 góly v těch 4 zápasech.

Tým Mohuče před sezónou vsadil na mladého trenéra Sandra Schwarze, který si zatím nevede nejhůř a drží tým uprostřed tabulky.

Mohuč měla špatný začátek, ovšem v posledních 4 ligových zápasech se jim podařilo vybojovat taktéž 7 bodů a stoupají tabulkou vzhůru. V posledním kole je pak zastavil silný tým Schalke, s nímž prohráli 2-0.

Co se týče vzájemných zápasů, tak zde nás trefí do očí jednoznačně velký počet gólů, který pravidelně v tomto derby padá.

Ve všech 6 posledních vzájemných duelech padly minimálně 3 góly a over 2.5 s kurzem okolo 2.2, který nabral rychlý spád směrem dolů nám nabízí skvělé value.

Reklama

Oblíbené