Spojte se s námi


Chance Liga

Mladá Boleslav mocně zbrojí! Po Júsufovi další zvučná posila ze zahraniční ligy

Publikováno

dne

Sotva Mladá Boleslav oficiálně oznámila příchod někdejšího slávisty Júsufa Hilála, už středočeský celek hlásí další zajímavou posilu, která do ambiciózního celku přichází z Portugalska.

Hráčem Mladé Boleslav se stane gólman Matouš Trmal, ten s týmem již trénuje a má před podpisem smlouvy.

Připraven je pro něj podle informací inFotbalu tříletý kontrakt, nebude se tak jednat o příchod formou hostování, jak se původně spekulovalo.

Čtyřiadvacetiletý brankář se do Česka vrací po tříleté zkušenosti s portugalským fotbalem, v Liga Portugal odchytal celkem 18 utkání.

V roce 2020 koupil Trmala ze Slovácka mančaft Vitória Guimaraes, v uplynulém ročníku gólman hostoval v Marítimu.

Slovácko mělo původně o návrat svého někdejšího hráče zájem, nakonec ale podepsalo svého jiného exgólmana Milana Heču ze Sparty Praha.

Trmal by se měl stát novou jedničkou Mladé Boleslavi, se kterou před pár dny prodloužil kontrakt veterán Jan Šeda.

192 centimetrů vysoký fotbalista byl považován za velký český brankářský talent, v Portugalsku se ale neprosadil tak, jak by si býval přál.

Pro Mladou Boleslav jde o další zvučnou posilu, Středočeši skládají zajímavý tým pro příští ligový ročník.

Zdroj: inFotbal

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.