Spojte se s námi


Fortuna liga

Milan Baroš plánuje konec kariéry! Před prázdnými tribunami se ale loučit nechce

Publikováno

dne

Kapitán Baníku Ostrava ve speciálním vysílání O2 TV přiznal, že v nejbližší době zvažuje ukončení své bohaté kariéry. Na vině jsou především neustálé zdravotní obtíže.

Zdroj: fcb.cz

To, že se blíží poslední profesionální zápas historicky druhého nejlepšího střelce reprezentace asi čekal každý. Podobně jako u jiných sportovců ale koronavirová krize možná rozlučku Milana Baroše s trávníky oddálí.

„Je to zvláštní situace. Vždy jsem si představoval, že skončím před baníkovskými diváky, že bude plný stadion,“ řekl při speciální repríze památného finále Ligy mistrů z roku 2005 ve studiu O2 TV, kde byl přítomný i jeho tehdejší spoluhráč Vladimír Šmicer.

Právě vzhledem k nečekané situaci si Milan Baroš pravděpodobně kariéru o pár měsíců prodlouží. „Myšlenka na to rozloučit se na hřišti před fanoušky je takový hnací motor. Počkám, jak se to bude vyvíjet, a nějakým způsobem se domluvíme, jestli to ukončím teď v létě, nebo si zahraji ještě jeden dva zápasy na podzim,“ poodhalil možný scénář.

Osmatřicetiletý Baroš už svému týmu nemůže pomoct tak, jak by si představoval. Po ročním prodloužení smlouvy s klubem vloni v červnu naskočil jen do devíti ligových utkání a vstřelil jeden gól. Další dva v této sezoně pak přidal v MOL Cupu. Hlavní brzdou legendárního útočníka je zdravotní stav. „Tělo mi začíná říkat stop,“ doplnil.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.