Spojte se s námi


Fotbal

Mezinárodní ostuda pro Jižní Koreu? Prvoligový klub z hlavního města omylem zaplnil stadion sexuálními pannami

Publikováno

dne

Prvoligová fotbalová soutěž v Jižní Korei byla mezi prvními, které se naplno rozjely. Samozřejmě bez fanoušků. Celek z hlavního města FC Seoul se tak snažil fanoušky nahradit alespoň figurínami, jenže došlo k mýlce a namísto figurín z obchodů zaplnily stadion umělé panny, které slouží coby sexuální hračky. 

„Jiný kraj, jiný mrav,“ říká se. A něco na tom bude. V Německu například Kolín sedadla navlékl různými svými dresy z minulosti, Mönchengladbach pro změnu na sedadla usadil kartonové podobizny svých fanoušků. Ale Asie je specifická, zejména pak Japonsko a Jižní Korea.

Právě v druhé jmenované zemi došlo ke vtipnému omylu. Prvoligový FC Seoul, mistr z roku 2016, chtěl alespoň na pohled trochu naplnit tribuny. Rozhodl se tak pro objednávku figurín žen, které by zpříjemnily pohled na ochozy. Jenomže namísto nich přišly takzvané „sex dolls“, či sexuální panny, chcete-li.

Stalo se tak v nedělním zápase Soulu proti Gwangju FC. Že na figurínách něco nesedí, si všimli fanoušci na sociálních sítích. Minimálně deset panen mělo velká prsa a zvýrazněné bradavky. Jeden z transparentů, který některé figuríny držely, pak odkazoval na BJ Chaero, jež měla být předlohou pro výrobu sexuálních panen a která je streamerkou se sexuálním obsahem.

Klub tvrdí, že se stal obětí žertu a ihned po zjištění se omluvil. Jižní Korea se pak kvůli sledovanosti v USA bojí mezinárodního skandálu. „Budeme tvrdě přemýšlet o tom, jak zabránit tomu, aby se to opakovalo,“ má jasno FC Seoul. Ovšem je zvláštní, že si toho nikdo nevšiml. Nákup a vše okolo muselo zajišťovat mnoho lidí.

Zajímavé pak určitě jest, jaký osud po utkání a zjištění skandálu potkal sexuální panny. Jestli z nich měli užitek alespoň hráči či personál klubu, to však již nezjistíme.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.