Messi: Už mě unavuje, že jsem v tomhle klubu pořád problémem všeho já

Lionel Messi má pověst tichého chlapce, který za sebe nechá mluvit spíš činy na hřišti. I on se ale dokáže ozvat pořádně nahlas, v létě si například nebral servítky proti vedení Barcelonského klubu, teď po příletu na letiště El Prat překvapil výbušnou odpovědí.

Zdroj: eurosport.com

Minulý týden vzbudila ve fotbalovém světě velký rozruch slova bývalého agenta Antoina Griezmanna, který mimo jiné zkritizoval Messiho za jeho přílišné pravomoce v Barceloně.

Po 15 hodinovém letu přistál 33letý Argentinec na letiště El Prat v Barceloně, kde ho okamžitě obklopili novináři. Jejich otázka byla zřejmá.

Když se ho španělští novináři zeptali na situaci s Griezmannovým agentem, překvapil Messi nevybíravou odpovědí: “Už mě unavuje, že jsem pořád problémem všeho já,” rozčílil se Argentinec.

Messiho chování bylo ubohé, Griezmannovi to dal pocítit. Slyšel jsem ho vždycky říkat, že s Messim nemá problém, jenže nikdy nemluvil o situaci okolo. Je to režim teroru, ať už jste s ním, nebo proti němu,” uvedl například bývalý agent francouzského útočníka.

O Messim se delším dobu ví, že v katalánském klubu má obří vliv. Bývalý členové kádru například upozorňovali na to, že v minulosti i často řídil přestupy a odchody v klubu.

Během léta chtěl Messi za každou cenu z Barcelony odejít, vedení mu to ale neumožnilo. Navíc se nemilosrdně rozloučilo s Messiho nejlepším kamarádem, Luis Suaréz se přestěhoval do Madridu.

To byl další hřebíček do Messiho rakve, který se proti Suarézově konci hlasitě ozval. “Nikdy tě neměli vyhodit tak, jak to udělali, ale s tímhle vedením už mě ani nic nepřekvapuje,” nebral si servítky Messi.

Vztah argentinského šikuly s Barcelonou se tak stále zhoršuje, což dosvědčují i Messiho slova. Smlouvu má jen do konce sezony, od 1. ledna navíc může jednat s jakýmkoliv klubem, který by ho v létě získal zadarmo.

Zdroj: marca.com

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Sima dál kvete! Tentokrát dvěma góly rozhodl o postupu Slavie

Slavia zvládla domácí klaní s Hapoelem Beer Shevou a po výhře 3:0 má již jistý postup ze skupiny. Naopak izraelský celek přišel o poslední šance na postup. Za týden si to Slavia rozdá s Leverkusenem o první místo ve skupině.

Sparta Praha i Slovan Liberec končí v Evropské lize

Konec nadějí. Sparta ani Liberec si na jaře evropské poháry nezahrají, pražský celek podlehl Lille, Slovanu nepomohlo ani druhé vítězství nad Gentem.

Jak moc je Chovanec zamotaný v kauze Berbr? Už mu přišla obsílka, má hodně co vysvětlovat

Kauza kolem Romana Berbra na sebe namotává čím dál tím víc lidí. Zatímco ze začátku se obvinění točilo zejména kolem místopředsedy FAČR a jeho "synka" Romana Rogoze, v poslední době policie přichází stále na nová jména.