Spojte se s námi


Fotbal

Messi nedal penaltu, ale vyhrál sázku! Szczesny prozradil, proč dluží argentinské hvězdě 100 eur. Dostane stopku?

Polsko sice prohrálo ve středu večer svůj zápas s Argentinou, díky skvělému výkonu Wojciecha Szczesného však může slavit postup ze skupiny. Polský gólman však přiznal, že dluží 100 eur Lionelu Messimu, kterému chytil penaltu.

Publikováno

dne

Polsko sice prohrálo ve středu večer svůj zápas s Argentinou, díky skvělému výkonu Wojciecha Szczesného však může slavit postup ze skupiny. Polský gólman však přiznal, že dluží 100 eur Lionelu Messimu, kterému chytil penaltu.

Středeční večer nabídl pořádné drama ve skupině C na mistrovství světa v Kataru. Všechny čtyři týmy totiž měly za různých okolností šanci postoupit. Nakonec postupují Argentina a Polsko.

Zatímco Argentina díky bodovému zisku nemusela nakonec řešit výsledky dalšího zápasu, Poláci museli doufat, že Mexiko nepřidá další gól a stejně tak vděčí svému gólmanovi Wojciechu Szczesnému, že pomohl k porážce „pouze“ 0:2.

Brankář Juventusu předvedl fantastický výkon, chytil několik velkých příležitostí a dokonce vychytal penaltu Lionela Messiho, který tím, že ji neproměnil, možná zajistil Argentině titul mistrů světa.

Penalta pro Argentinu však byla poměrně přísná. Szczesny totiž dobře neodhadl centrovaný míč a trefil Messiho. Rozhodčí původně pokutový kop nenařídil, rozhodl se k tomu až po kontrole na videu.

A právě během kontroly si Szczesny a Messi domluvili malou sázku o 100 eur. Zatímco polský gólman si stál za tím, že to penalta nebude, Argentinec to viděl naopak. A vyhrál právě kapitán jihoamerického výběru.

Szczesny promluvil o penaltě i sázce

Szczesny v pozápasovém rozhovoru prozradil, že šel ihned rozhodčímu říct, že rukou zasáhl Messiho obličej, nicméně s tím, že to podle něho nebyl penaltový zákrok.

„Nemyslel jsem, že to bude penalta. S Lionelem jsme spolu před nařízením penalty mluvili a říkal jsem mu, že se s ním můžu vsadit o 100 eur, že to pokutový kop nebude. Takže jsem prohrál sázku. Nevím, jestli je to na MS povoleno, asi za to dostanu stopku, ale to je mi teď jedno,“ cituje jej server GiveMeSport.

„Stejně to Messimu nezaplatím. Nezajímá ho 100 eur. Peněz už má dost,“ zavtipkoval polský hrdina na adresu argentinské legendy.

Zdroj: FIFA, Ben Jacobs

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.