Spojte se s námi


Fotbal

Messi do Madridu? Na MS jej bránil zuby nehty, teď De Paul lanaří hvězdu PSG do svého klubu

Lionel Messi nyní řeší svou budoucnost a že by neměl žádné možnosti, to se rozhodně říci nedá. Mluví se o nové smlouvě v Paříži, návratu do Barcelony, odchodu do USA či Argentiny. Reprezentační kolega jej ale lanaří do Madridu.

Publikováno

dne

Lionel Messi nyní řeší svou budoucnost a že by neměl žádné možnosti, to se rozhodně říci nedá. Mluví se o nové smlouvě v Paříži, návratu do Barcelony, odchodu do USA či Argentiny. Reprezentační kolega jej ale lanaří do Madridu.

PSG sice nezažívá kdovíjak vydařenou sezonu, když už je venku nejen z francouzského poháru, ale také z Ligy mistrů. Bojovat už může pouze o ligový titul, což by ale měla být samozřejmost.

To Lionel Messi, jedna z hlavních hvězd pařížského celku, má pro změnu po individuální stránce sezonu vydařenou. Dává góly, nahrává na ně, vytváří šance a ve 35 letech ukazuje, že stále patří mezi to nejlepší, co světový fotbal nabízí.

Messi navíc na konci minulého roku získal s Argentinou trofej pro mistry světa a na šampionátu byl hlavním tahounem a právem se stal nejlepším hráčem celého mistrovství světa. Navíc získal ocenění FIFA The Best pro nejlepšího hráče roku 2022.

Jenže v létě končí argentinské modle v Paříži smlouva a je velkou neznámou, jestli dojde k jejímu prodloužení. Médii se šíří nejrůznější spekulace a fámy, o to víc, když PSG opět skončilo v Lize mistrů mnohem dříve, než by si klub přál.

Nejlepší hráč fotbalové historie dost možná bude opět měnit dres. Jak již bylo zmíněno v úvodu článku, spekuluje se o návratu do Barcelony, stejně tak nedávno Sergio Aguero prohlásil, že Messi reálně zvažoval návrat do Newell’s Old Boys, kde byl vychován.

Svým zájmem se netají ani Inter Miami, tedy mužstvo, které vlastní David Beckham. Čím dál hlasitěji se řeší také údajný zájem ze Saúdské Arábie.

Aby toho nebylo málo, tak Messiho lanaří do svého klubu Rodrigo De Paul, tedy muž, který svého mnohem slavnějšího krajana bránil zuby nehty v argentinské reprezentaci.

„Pořád mu říkám, aby přestoupil k nám do Atlétika Madrid. Domluvíme se s Ángelem Correou, aby mu přenechal číslo 10 a seženeme mu byt v centru Madridu,“ nechal se De Paul slyšet pro El Larguero.

Zdroj: El Larguero, Transfermarkt

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.