Spojte se s námi


Fotbal

Messi a návrat do Barcelony? Je to padesát na padesát, nadchl fanoušky Agüero

Lionel Messi a Barcelona to je spojení, které si nikdo nedokázal představit, že se někdy roztrhne. Jenže se stalo, teď se však silně mluví o tom, že by se Messi mohl v létě do Katalánska vrátit. A vyjádřil se k tomu i Messiho blízký kamarád Sergio Agüero.

Publikováno

dne

Lionel Messi a Barcelona to je spojení, které si nikdo nedokázal představit, že se někdy roztrhne. Jenže se stalo, teď se však silně mluví o tom, že by se Messi mohl v létě do Katalánska vrátit. A vyjádřil se k tomu i Messiho blízký kamarád Sergio Agüero.

Návrat Messiho do Barcelony je v posledních dnech znovu na přetřes. Argentinci končí smlouva v PSG a po dvou vyřazeních v osmifinále Ligy mistrů jí údajně ani nemá v plánu prodloužit.

Neustále se tak mluví o tom, že by se rodák z Rosaria mohl vrátit do klubu svého srdce, do Barcelony. Tyto spekulace potvrdil i jeden z Messiho nejbližších kamarádů a bývalý hráč Blaugranas, Sergio Agüero.

„Myslím, že Leo Messi by měl ukončit kariéru v Barceloně, protože to je jeho domov. Myslím, že Laporta (prezident Barcelony) by se měl snažit jej přivést zpátky a pokud Laporta udělá krok vpřed, Messi se vrátí do Barcelony. V tuhle chvíli je to padesát na padesát,“ uvedl Agüero při setkání prezidentů Kings League, futsalové ligy, kterou založil Gerard Piqué.

Nadchl tak většinu fanoušků Barcelony. Ti by totiž jistě rádi viděli návrat svého „boha“. Slovíčko „většina“ v první větě má ale své opodstatnění. Někteří už by totiž návrat Messiho nechtěli, jelikož Barceloně trvalo si odvyknout ze závislosti na Messiho a když se to konečně povedlo, tak by se vše vrátilo do starých kolejí.

Je tu navíc další problém. Barcelona je v obrovských finančních problémech a nemůže ani zaregistrovat Gaviho do prvního týmu. Prezident La Ligy Javier Tebas už klub informoval, že pro příští sezónu mají znovu snížený platový strop.

Nejenže tak prakticky nemohou přivádět nové hráče, ale neudrží ani současný kádr. Aby se vešli Katalánci do stropu, budou muset některé hráče prodat.

Asi všichni bychom ale rádi viděli Messiho návrat do Barcelony, hráč takové velikosti si zaslouží ukončit kariéru ve svém milovaném klubu a ne v PSG.

Zdroj: Kinsg League, MARCA

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.