Spojte se s námi


Fotbal

Mbappé promluvil o chování PSG: Před sezonou mi řekli, že už si nezahraju, ale je nevhodné si stěžovat světu, když se v něm dějí hrozné věci

Kylian Mbappé už opustil Paříž a upsal se Realu Madrid. V minulé sezoně to přitom neměl v PSG vůbec jednoduché. Před jejím startem to vypadalo, že bude rok bez fotbalu na nejvyšší úrovni. Dočkal se však záchrany. O celé situaci promluvil na první tiskovce od přestupu do Španělska.

Publikováno

dne

Kylian Mbappé už opustil Paříž a upsal se Realu Madrid. V minulé sezoně to přitom neměl v PSG vůbec jednoduché. Před jejím startem to vypadalo, že bude rok bez fotbalu na nejvyšší úrovni. Dočkal se však záchrany. O celé situaci promluvil na první tiskovce od přestupu do Španělska.

1 000 Kč zdarma s promo kódem: BIGPROMOCZ

dalších 3000Kč za vklad + free spiny

VYUŽÍT PROMO KÓD
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Aktuálně prožívá fantastické období. Kylian Mbappé se jako volný hráč mohl odstěhovat z Paříže a stal se novou hvězdou Realu Madrid. S francouzskou reprezentací se navíc připravuje na očekávané mistrovství Evropy.

Až bude startovat nová sezona, bude v naprosto jiné pozici než před rokem, kdy jej PSG vyřadilo z kádru. „Před jejím začátkem mi vedení klubu do očí jasně řeklo, že nebudu hrát. Zachránili mě trenér Luis Enrique a sportovní ředitel Luis Campos. Bez nich bych se už na hřiště nepodíval, proto jsem jim byl vděčný,“ vyjádřil se francouzský fotbalista, který před lety mohl zamířit i do Barcelony, dle serveru Football-Espaňa.

Sám k sobě je ale 25letý kanonýr kritický. Je si vědom, že za sebou nemá nejlepší sezonu. Chce být mnohem lepší. Viní však právě složitou situaci v PSG: „Na konci sezony jsem navíc hrál mnohem méně. Všichni vědí proč. Když jste elitní hráč, musíte se přizpůsobit. Na Euru to pro mě ale nebude omluva. Chci Francii pomoci získat trofej.“

Minulou sezonu vnímá jako tu nejtěžší, kterou kdy zažil. Proto je na sebe hrdý. Ukázal sám sobě, že dokáže hrát i v takto složité pozici. Aktuálně se tedy Mbappé cítí uvolněně, užívá si, že je v klubu svého srdce. Splnil si sen a těší se na novou výzvu.

Mbappé si odmítá stěžovat

Často se objevují názory, že je Kylian Mbappé rozmazlený fracek. Na sociálních sítích lze najít i názory, že rozvrátí kabinu Realu Madrid. Nicméně velikost španělského klubu si francouzský klenot uvědomuje více než dost.

Po zkušenostech v PSG si navíc rozhodně nedovolí dělat jakékoliv potíže. A třebaže v Paříži zažil své, odmítá si stěžovat. Prý rozhodně nebyl nešťastný, stejně tak odmítá, že by byl v klubu držen proti své vůli.

Samozřejmě připouští, že některé věci se mu nelíbily: „Ale bylo by špatné odejít a začít pomlouvat, říkat, že jsem byl nešťastný. Byl jsem pod velkým tlakem, ale v životě jsou vážnější věci. Pořád je to jen fotbal. Jsou lidé, kteří za práci v továrnách vydělávají mnohem méně peněz. Je nevhodné, abych si já, Kylian Mbappé, stěžoval světu, když se dějí hrozné věci.“

Zdroj: Football-Espaňa, Transfermarkt

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.