Reklama

Mbappé měl vyvolat rozpory uvnitř francouzské reprezentace. Chce sesadit Griezmanna

Atmosféra uvnitř francouzské reprezentace není ideální. Tým se po neúspěchu se Švýcarskem pakoval již po osmifinále, navíc na povrch začaly vyplavovat informace o nepohodě uvnitř kabiny. Za tím má stát zejména Kylian Mbappé.

Pro francouzskou reprezentaci skončilo letošní EURO velkým neúspěchem, když vypadla už v osmifinále se Švýcarskem. Společně s českým postupem to bylo největší překvapení osmifinálových bojů.

Vše umocňuje i fakt, že Francie měla skvěle rozehrané i samotné osmifinále. V 75. minutě zvyšoval Pogba krásnou brankou na 3:1, Švýcaři však dokázali vstřelit dvě branky a stav vyrovnat. O svém postupu pak rozhodli v pokutových kopech.

O tom, že atmosféra v kabině francouzského týmu nebyla úplně ideální, svědčí i zprávy, které vyplavují na povrch po vyřazení Francie. A všechny tyto zprávy spojuje jméno Kyliana Mbappého.

Mbappé dle francouzských médií není spokojen se svou pozicí v národním týmu. Nedokáže unést pozici, jakou má v týmu Antoine Griezmann, na jeho pozici vidí sebe.

To způsobilo silnou nepohodu mezi oběma hráči. Dle francouzského deníku L’Equipe si měl Mbappé dokonce vymodlit návrat Karima Benzemy do národního týmu jen z toho důvodu, aby podkopal silnou pozici Griezmanna.

Mbappému se EURO silně nepovedlo a je nyní pod palbou obrovské kritiky. Navíc i fanoušci v tomto sporu stojí spíše na straně Griezmanna.

Ten je oproti Mbappému mnohem týmovějším hráčem, navíc je u fanoušků oblíben díky svým skvělým výkonům na předchozích šampionátech, především na EURU 2016 a na mistrovství světa 2018, které Francie dokonce ovládla.

Zdroj: L’Equipe

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

 1. Kdo se díval na zápas Francie- Švýcarsko, pak musel vidět, že Mbappé je opravdu bez formy a bez nálady. I tak nebyl jediný, kdo může za porážku Francie, může za ni tragická obrana a hlavně způsob hry Francouzů, kdy se na hřišti chovali jako mistři světa, nebyla tam patřičná bojovnost, která naopak nechyběla Švýcarům. Svůj špatný výkon korunoval Mbappé neproměněným posledním pokutovým kopem v penaltovém rozstřelu.

 2. Právě se Švýcarskem se několikrát milovaní spoluhráči na Mbapého vyflákli a nedali mu míč kam si zabíhal nebo ukázal.Evidentně někteří neměli zájem nahrát i když byl ve velmi výhodném postavení.Jinak je to fotbalista svou rychlostí bortící ty slavné herní systémy tyky – taka na které se nedá dívat.Kdyby měla Francie na středu zálohy Platiniho ,tak šel Mbapé za zápas 10x sám s půlky na bránu.Bohužel ty současné hvězdy ,když se pohyboval na půli a ukazoval si kam to chce,tak mu to hodili na paty ,jak psovi kost.Mbapé je konečně hráč,který rozbourá ten líný nekoukatelný španělský systém do boku do zadu.Ajax za Gruyffa by Španělům dal 5 to byl fotbal na horu dolů a Mbapé je jedinéj kterej může zajistit naprostou demontáž této Barcelonské plácané.

 3. Lukes protože s tím přišli Španělé možná lépe Katalánci s Barcelony a téměř,každý to začal kopírovat.

 4. Co sem ležeš debile,když nevíš,kdo to byl Gruyff.Ve svý době to byl nejlepší fotbalista Evropy.Dělal Ajax i Holandsko.

 5. Kučera =DEBIL =OMLUV SE MU.
  Také nevím, kdo je GRUYFF. A, že by hral za Ajax, potažmo Netherlands.
  Ale vím, kdo je Johan CRUYFF, fotbalista.
  Nyní již zesnulý.
  A proto, debil jsi ty

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené