Spojte se s námi


Fotbal

Matič: V Chelsea všichni chodili včas, v Manchesteru United to bylo naopak

Manchester United má momentálně starostí až nad hlavu. Médii se nyní šíří zprávy, že Erik ten Hag ztratil drtivou většinu kabiny. A s nepříliš šťastným tvrzením ve velmi nevhodnou dobu přišel i Nemanja Matič, který promluvil o tréninkové morálce hráčů Red Devils.

Publikováno

dne

Manchester United má momentálně starostí až nad hlavu. Médii se nyní šíří zprávy, že Erik ten Hag ztratil drtivou většinu kabiny. A s nepříliš šťastným tvrzením ve velmi nevhodnou dobu přišel i Nemanja Matič, který promluvil o tréninkové morálce hráčů Red Devils.

500Kč zdarma s promo kódem: BIGPROMOCZ

dalších 3000Kč za vklad + free spiny

VYUŽÍT PROMO KÓD
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Matič v Anglii

Srbský defenzivní záložník přestupoval do Chelsea dokonce 2x. Poprvé v roce 2009 ze slovenských Košic. Dva roky létal po hostováních ve Vitesse. V létě roku 2011 se jej rozhodla koupit lisabonská Benfica, která za mladého středopolaře dala 5 milionů eur. V Portugalsku se mu navíc skvěle dařilo.

V roce 2014 tak přišla Chelsea podruhé a Srba koupila, tentokrát za 25 milionů eur. Tehdy byl trenérem v Londýně José Mourinho, který s londýnským velkoklubem dokázal (opět) vyhrát Premier League.

Bohužel pro Matiče v roce 2015 Chelsea portugalský kouč opustil a další dočasní trenéři na srbském záložníkovi nestavěli. Když se Mourinho ujal vedení Manchesteru United, na seznamu posil byl právě Matič na prvním místě. A tak v roce 2017 přestoupil za téměř 45 milionů eur na Old Trafford.

Přístup hráčů

Momentálně internetem kolují zprávy, že se hráčům Manchesteru United nelíbí tvrdá a přísná ruka nizozemského trenéra. Nad jejich síly mají být tréninkové dávky, které jsou podle hráčů zbytečně vysoké, navíc se hráčům nelíbí, jak ten Hag zachází s Raphaelem Varanem. V problémech, které Red Devils trápí, bychom mohli pokračovat ještě nějakou chvíli.

„Když jsem byl v Chelsea, všichni hráči chodili včas, nikdo nikdy nepřišel pozdě. V Manchesteru to však bylo jiné, Pogba nebo Sancho chodili pozdě téměř pořád,“ začal srbský záložník vyprávět pro kanál YU Planet své zážitky z Manchesteru. Obzvlášť v situaci, ve které se červený klub z Manchesteru nachází, jsou jeho slova litím benzínu do ohně.

„My, co jsme chodili včas, jsme byli naštvaní, rozhodli jsme se pro řešení. Na zeď jsem nalepil papír se jmény a během jedné sezony se na pokutách za pozdní příchody vybralo 75 000 liber. Peníze jsme chtěli utratit na dokopné v Londýně, bohužel přišel Covid a nic takového jsme udělat nemohli,“ zakončil Matič.

Právě v přístupu k tréninkům hledal problém také Cristiano Ronaldo ve svém rozhovoru, kterým si vynutil ukončení kontraktu v Anglii. Zároveň ten Hag není prvním managerem, který má v kabině Manchesteru United problémy, narazili zde i Ralf Ragnick a kabinu ztratil také Ole Gunnar Solskjær.

Pokud tak budou hráči Red Devils pokračovat v tom, co si v kabině nastavili, můžeme předpokládat, že se klub z Old Trafford nikdy na špici nevrátí. Erik ten Hag má momentálně nejspíše 2 možnosti. Bude pokračovat s problémovými hráči a nepříjemnosti budou přibývat, nebo celý tým přestaví a začne možná i klíčovými hráči současného kádru. Otázkou ale je, zda k tomu dostane od vedení čas.

Zdroj: YU Planet, Premier League, UnitedZone

Reklama

Oblíbené