Spojte se s námi


Fotbal

Mason Greenwood si pěkně zavařil, sexuálně obtěžoval svojí ex a pravděpodobně došlo i na násilí! Důkazy unikly na internet

Mason Greenwood je stále na počátku své fotbalové kariéry a v Anglii je považován za velký příslib do budoucna. Jenže ve svých 20 letech se hvezda Manchesteru United nepředvedla zrovna v pozitivním světle.

Publikováno

dne

Mason Greenwood je stále na počátku své fotbalové kariéry a v Anglii je považován za velký příslib do budoucna. Jenže ve svých 20 letech se hvezda Manchesteru United nepředvedla zrovna v pozitivním světle. Jeho expřítelkyně na Instagram nahrála ohavné snímky, za něž údajně může právě Greenwood.

Greenwood tedy čelí nařčení ze sexuálního násilí a obtěžování. Jeho expřítelkyně Harriet Robson nahrála na svůj Instagram několik šílených obrázků, kde je vidět dokonce i krev.

Na sociální síti Twitter taky koluje hlasový záznam, kde Mason Greenwood od ní vyžaduje sex a samotná Robson několikrát odmítá. 20letý fotbalista přesto nepřestal dorážet, jak to dopadlo není jasné.

Každopádně hvězda Red Devils se zrovna gentlemansky nechovala. Jak k tomuhle skandálu Greenwood přistoupí není jasné, ale jestli se nařčení potvrdí, tak to může být tvrdý náraz pro jeho fotbalovou kariéru.

Někteří fanoušci volají po okamžitém tvrdém zásahu orgánů nebo i klubu. Jiní zase říkají: „Nevinný až do prokázání vinny,“ tím mají na mysli, že se na celou situaci nejdřív musejí podívat příslušné orgány a až pak se může nad Greenwoodem případně zlomit hůl.

Manchester United komentoval celou situaci následovně: „Jsme si vědomi obrázků a obvinění, které kolují na sociálních sítích. Dokud nebudou zjištěna fakta, nebudeme se dále vyjadřovat. Manchester United netoleruje násilí jakéhokoli druhu.“

Jak tohle celé dopadne? Je jisté, že si Greenwood pěkně zavařil a v očích britské veřejnosti obrovsky klesnul.

V letošní sezóně křídelník nastoupil v dresu Manchesteru United do 23 zápasů (napříč všemi soutěžemi), vstřelil 6 gólů a na 2 přihrál. Jestli si po téhle kauze ještě kopne je zatím jednou velkou otázkou.

Zdroje: Livesport, ranny, Laurie Whitwell

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.