Reklama

Maskot fotbalových Teplic u vás doma? Cena zapůjčení vás možná překvapí

Od roku 2008 má teplický klub fanouškům známého maskota. Symbolizuje ho Gepardice Jane, která byla navržena tak, aby symbolizovala inteligenci, pružnost, rychlost a vše, co se vám vybaví ve spojitosti s tímto zvířetem. No a vedení klubu nabízí i unikátní možnost – zapůjčení maskota k vám domů. Cena však možná překvapí.

Zdroj: Fkteplice/ František Bílek

Fotbalový klub nabízí svým fanouškům unikátní možnost. Maskota si mohou totiž pronajmout například na rodinnou oslavu. Tato nabídka se dále dělí do několika možností, které se samozřejmě liší cenou, kterou za službu fanoušci zaplatí.

První a zároveň nejlevnější variantou je přání. Jeho cena 299 Kč zahrnuje – přání od Gepardice Jane před utkáním nebo během poločasové pauzy, reklamní předměty s klubovou tématikou, narozeninové přání a fotografie, kterou si následně stačí stáhnout na webu.

Dalším možností je obdobné přání, avšak kromě maskota lze navíc vybrat přání přímo od hráče, které se pomocí moderní techniky zobrazí jako vzkaz na obrazovce. Logicky je u této varianty nutné si připlatit. Tento zážitek vás bude stát 499 Kč.

Pokud byste chtěli maskota fotbalových Teplic například na vaši oslavu, cena se bude odvíjet od doby, po kterou na oslavě bude. Klub nabízí tři varianty – třicet, čtyřicet pět nebo šedesát minut.

Cena začíná na 1.499 Kč a nejdražší, hodinová půjčka, stojí 2.499 Kč. Ceny zahrnují také reklamní předměty spojené s klubem a narozeninový certifikát.

Poslední, co vedení v tomto směru nabízí, je oslava přímo na stadionu. V době, kdy se na Stínadlech nehrají zápasy, mají fanoušci možnost dostat se například do VIP prostor tohoto fotbalového stánku. Cena se poté odvíjí od rozsahu služeb.

Líbí se Vám směr, kterým se marketingové vedení Teplic rozhodlo jít a uvítali byste podobné možnosti i u jiného prvoligového klubu?

Použité zdroje: fkteplice.cz

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. V Teplicích by měli raději dumat, jak hrát lepší fotbal a mít výsledky v lize. Merketing s tím nic neudělá. Něco se musí umět a vymýšlení blbostí k tomu nepatří. Proto to tam vypadá takhle /a už dost dlouho/. Samá žvanírna, hrdinové v kopání do mrtvoly jménem Berbr, ale na hřišti prd! Ten smrad je cítit už v naší celé kotlince. Pokud chtějí nasrat co nejvíc lidí – jsou na dobré cestě!! Až to zkusí jinak? Bůhví co s nimi bude, aby někdy nehráli Houslice, nakročeno mají slušně, už teď je to jeden velký cirkus ….

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené