Martin Šindelář hodnotil porážku Karviné: Kdyby tady bylo video, mohlo to být zajímavé

Obránce Martin Šindelář se vrátil domů do Olomouce, ale návrat mu hodně zhořkl, což je na jeho odpovědích znát. Šindelář mohl vstřelit dva góly a v jednu chvíli se rozzlobil na hlavního arbitra. I na to se ho ptali novináři, před kterými si nebral servítky a mluvil na rovinu.

Jak vaší hru ovlivnil první poločas? Dostali jste dvě branky v podstatě z ničeho.

Nemyslím si, že z ničeho. My jsme si o to koledovali výkonem v prvním poločase. Klidně to mohlo skončit vyšším rozdílem. Mohli jsme být rádi, že to skončilo jen 2:0 a my měli pořád nějakou šanci.”

V druhé půlce jste možná mohli dokonce myslet na vyrovnání.

Něco tam bylo. Samozřejmě jsme dostali hned branku na 3:0 a už to vypadalo, že bude konec. Šli jsme do toho s tím, že už nemáme co ztratit. Nějaké šance přišly, dali jsme i gól, který nám neuznali. Paradoxně jsme pak měli více šancí, ale už jsme hráli vabank a sigma nás mohla potrestat daleko dřív.

Jak jsi viděl celou situaci při tom neuznaném gólu?

„Kdybych věděl, že mi to spadlo na paži, tak se ani nerozčiluju. Rozhodčí to odpíská a s tím nic neuděláte, ale byl jsem přesvědčený, že jsem rukou nehrál. Proto jsem se hodně rozčiloval. Teď mi z české televize řekli, že ze záběru to také vypadalo, že jsem nehrál rukou. Je to škoda. Video není všude. Kdyby tady bylo, možná bychom dali branku na 3:2 a bylo by to pro nás zajímavé.”

Ještě jste se hodně rozčilovali při jedné šanci. Reklamovali jste ruku Jemelky?

„Ano. Byla to taková skákavá střela. Nevím, jestli se mu to odrazilo od stehna nebo od ruky. Rozčilovali jsme se, byl tam takový chumel hráčů, takže myslím, že to měl rozhodčí hodně složité. Střílel jsem to já, takže jsem měl vystřelit lépe a dát gól hned. Pak bychom se nemuseli rozčilovat.”

Ty sám jsi měl velkou šanci, při které jsi trefil břevno. Co tomu chybělo?

„Gól. Kdybych vyskočil kousek výš nebo namířil trošku dolů. Snažil jsem se přeskočit hráče, co byl přede mnou. Když z toho není gól je to na prd.”

Opava remizovala s Příbramí. Vaše porážka vám záchranu hodně zkomplikovala.

„Všemi porážkami, co teď máme, si to komplikujeme sami. Pořád se bavíme o tom co zlepšit. Zatím je to špatné. “

Jaká je teď atmosféra v šatně?

„To si musíme vyříkat v kabině. Před koronou jsme věděli, že nemáme co ztratit. Hráli jsme zodpovědně a jezdili jsme nahoru dolů. Pak se k nám přiklonilo i štěstí, díky kterému jsme určité šance dokázali proměnit v góly. Mysleli jsme, že už jsme z toho venku. Bohužel se potvrdilo, že nemáme takovou kvalitu,” uzavřel rozhovor Martin Šindelář.

Použitý zdroj: www.mfkkarvina.cz

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Vynikající debut! Jiří Procházka ustál premiéru v UFC a Oezdemira ukončil ve druhém kole

Konečně jsme se dočkali! Jiří "Denisa" Procházka za sebou má první zápas v UFC a neohlo to dopadnout lépe. Rodák z Moravy...

Největší ostuda v historii anglického fotbalu! Kterak se hráči Albionu stali součástí Hitlerovy propagandy

Reprezentační tým Anglie za sebou má přes 1000 utkání. Nelze se tak divit, že některé byly ostudné. Nicméně tím nejostudnějším byl bezpochyby...

Historie slovenského fotbalu aneb Doby dávno minulé – Inter Bratislava

Inter Bratislava. To je jméno, které v dávných dobách nahánělo strach napříč celým Slovenskem. Nyní však Inter zažívá doby, kdy mohou nejvyšší...