Martin Hašek za sebou má debut v Německu! Jak si vedl?

V úterý se Martin Hašek stal oficiálně hráčem Würzburgeru Kickers a hned ve středu si připsal debut! Jeho celek doma přivítal St. Pauli, které zažívá tragickou sezonu a rovněž se nachází v sestupových vodách. Jak si bývalý hráč Sparty vedl?

Zdroj: sparta.cz

Hned den po svém představení v novém klubu nastoupil Martin Hašek do prvního soutěžního utkání po více než roční pauze. Jeho Würzburger doma přivítal St. Pauli.

Würzburg je beznadějně poslední v tabulce 2. Bundesligy, na předposlední St. Pauli ztrácel před vzájemným soubojem 4 body. Zápas ale na tomto faktu nic nezměnil. Měření sil dvou nejhorších celků soutěže skončilo remízou 1:1.

Martin Hašek zápas začal na střídačce. Jeho spoluhráči se dostali již v deváté minutě do vedení díky proměněné penalty. Od 41. minutě navíc hráli v početní výhodě.

Přesto St. Pauli dokázalo v 57. minutě srovnat. I to zřejmě byl důvod, proč se Hašek dostal v 70. minutě do hry. Zahrál si tak 20 minut, ovšem na výsledku nic nezměnil.

A že by se předvedl v dobrém světle, to se říci nedá. Hodně kazil. Připsal si 17 doteků s míčem a nepěknou úspěšnost přihrávek. Z jedenácti jich bylo přesných 54,6 %.

Maximálně se blýskl jedním úspěšným driblinkem. Ovšem s přihlédnutím na to, jak dlouho nehrál a že ani neměl čas se sehrát se svými spoluhráči, se nejedná o nějaký problém.

Příště se třeba předvede v lepším světle. Již v sobotu se Würzburger představí na půdě Osnabrücku. Bude Hašek v základní sestavě?

Zdroje: WhoScored, Würzburger Kickers, Livesport