Reklama

Martin Hašek trénuje pod svým otcem na kempu hráčů bez angažmá. Společně s bratrem čeká na novou nabídku

Česká asociace fotbalových hráčů (ČAFH) pravidelně před začátkem nové sezóny pořádá kemp pro hráče bez angažmá, aby se měli kde připravovat. A letošní kemp měl poněkud hvězdné složení.

Jako trenér se totiž hráčů bez angažmá ujmul Martin Hašek starší, který naposledy trénoval Bohemians 1905. A na hřišti vedl hned oba své syny, Martina i Filipa.

Příběh Martina Haška mladšího je všem českým fotbalovým fanouškům dobře známý. Po nedohodách ve Spartě vypověděl letenskému klubu smlouvu, následně byl celý rok bez angažmá.

Na začátku ledna tohoto roku si našel angažmá v druholigovém německém Wurzburgeru Kickers, sestupu z posledního místa ale nezabránil.

Táhne si navíc za sebou břemeno 22 milionů korun, které podle soudu dluží Spartě. Tahanice však stále nejsou u konce, odvolal se totiž k mezinárodní arbitráži.

Teď se tak připravuje na nové angažmá na kempu ČAFH, kde se setkal se svým bratrem. Tomu v Bohemians vypršela smlouva, problémy měl ale už v zimě.

Velice se mu totiž nelíbilo přeřazení do B-týmu, což viděl jako protiprávní jednání. “Klokani” však kontrovali, že se hráč stále nachází v širším kádru áčka.

Kompletní seznam hráčů na kempu ČAFH:

Philipp Tvaroh
Oskar Fotr
Martin Hašek
Filip Hašek
Patrik Kavalír
Dominik Nátr
Ondřej Vencl 
Jan Fiala
Stanislav Haluška
Jakub Šetka
Matěj Mihálek
Matouš Krulich

Zdroj: Česká asociace fotbalových hráčů

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

 1. Dobře jim tak debilům Haškovím,když mají v hlavě nasráno tak se není čemu divit že jsou bez angažmá

 2. Zajímal by mne “původ” na seznamu uvedených hráčů. To jsou snad zoufalci, kteří si nejsou schopni získat a uhájit pozici v aspoň třetiligovém týmu? Nebo je to kohorta protekčních parchantů, kterým kdysi papínci koupili “smlouvy” u hráčských agentů, léta jim solili a když došlo k lámání chleba, tak je nikdo nechce. A nevylučuji, že toto jsou čeští reemigranti , které výšeuvedení za úplatu poslali do vyhlášených akademií a ti se nyní vrací, s dlouhým nosem, domů. Jen Hašani nikam nemuseli, ti měli neuvěřitelnou protekci zde.

  • Někteří tam jsou i úplně neznámí, kteří se zatím nikde neprosadili, zřejmě jen na základě osobního vztahu s M. Haškem st.

 3. Jestliže PSG nevyjde Messi, tak prý sáhnou po M. Haškovi na základě skvělých referencí z Wurzburgeru Kickers. Zbývá jen doladit prachy (Messi je prý levnější).
  Ale vážně – ono to vypadá, že být Haškem, je diagnóza.

 4. Přátelé uplatnit se v profesionálním fotbale je super složitá a obtížná věc.
  Na medicínu se dostane 10 uchazečů ze sta.
  Do profi fotbalu 1 z 500, kteří s registrovaným fotbalem začnou.!!!!

  • Zdaleka ne každý, kdo začne s registrovaným fotbalem, ho chce hrát profesionálně. A mnozí, kteří o tom snili, se toho snu vzdají, když zjistí, co by tomu museli obětovat.

   • No už po přečtení první věty článku je patrné, že to jsou hráči “ne ledajací”, když to pořádá ČAFH a zřejmě na její náklady. Jen starej Hašek to dělá zadara.

 5. Haška jsem rád neměl a asi už nikdy mít nebudu. Ale to, že český systém nezaměstnávání hráčů je špatný ví už několik let UEFA a i přes výhrůžky vyloučení z pohárů to s nikým u nás nepohnulo. Navíc tzv. Schwarz systém je i u nás trestný, ale ve fotbale je v klidu všemi tolerovaný. A ačkoliv Hašek se svojí hlavou bude rád za angažmá někde ve druhé lize (kdekoliv), ve Spartě určitě patřil k hráčům, kteří běhali, bojovali a něco uměli, na rozdíl od spousty hráčů současného kádru.

 6. Nechte je být. Taky je nemám extra oblíbené, ale už je začínám trochu litovat. Mladej fotbal
  uměl, tak snad ho někdo ještě angažuje. Musí ale změnit myšlení a požadavky. Táta by taky už někde rád trénoval. Ať radši trénuje a nechodí do TV dělat experta,protoze si tam těma komentářema snižuje kredit čím dál víc.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené