Spojte se s námi


Fotbal

Manchesteru United po Haalandovi utekl další hráč. Glazer za portugalského záložníka odmítl zaplatit 80 milionů eur

Publikováno

dne

O tom, že Manchester United potřebuje posílit není pochyb a to o to víc, když mají tak početnou marodku. Jenomže po letech, kdy Glazerova rodina přeplácela všemožné hráče, přišla doba, kdy za skutečně kvalitního záložníka, který se pyšní neskutečnými čísly, nechce zaplatit 80 milionů eur. Bruno Fernandes tak velmi pravděpodobně zůstane i nadále ve Sportingu.

Podle dostupných informací chtěl portugalský tým 80 milionů eur, ovšem nemalá část mohla být vyplacena až v případných bonusech, pokud by kapitán Sportingu získal Zlatý míč a nebo s United vyhrál Premier League. Tedy dvě věci, které v nejbližší době nejsou zrovna moc pravděpodobné.

Manchester United, především tedy Joel Glazer, nabízel za pětadvacetiletého záložníka 50 milionů eur + dalších 10 milionů na bonusech. Sporting si je ale vědom Fernandesových kvalit. Vždyť z pozice záložníka táhne svůj tým nejen herně, ale i gólově. 15 gólů a 14 asistencí ve 27 zápasech, najděte mi lepšího záložníka, který by chtěl přestoupit na Old Trafford?

Určitě se dá narážet na to, že portugalská liga není tak kvalitní, ovšem z Portugalska pravidelně míří do nejlepších evropských lig mnoho hráčů, kteří již přerostli Primeira Ligu a následně zářili i v klubech jako Real Madrid atd.

Fernandes navíc pokračuje ve skvělých výkonech, které podával v minulé sezoně a podle mého názoru, s ohledem na základní přestupovou částku, která by následně byla navýšena o bonusy, rozhodně tento Portugalec stojí za vyzkoušení!

Do Manchesteru United by skvěle pasoval, jelikož přesně tento typ Solskjaerovi chybí. Na této pozici nejčastěji hraje brazilský Andreas Pereira, který při vší úctě alespoň nyní nemá na to, aby hrál v základní sestavě Manchesteru United! Ale byl by určitě kvalitní náhrada právě za Fernandese.

Rudí ďáblové tak s největší pravděpodobností přijdou po Haalandovi i o dalšího vynikajícího fotbalistu.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.