Spojte se s námi


Fotbal

Manchester United se prý chystá vyhodit Erika ten Haga, ten reaguje: Klub chce, abych byl u přestavby, zasloužím si volno. Pustil se i do expertů

Má před sebou Erik ten Hag poslední zápas na lavičce Red Devils? Manchester United se jej údajně rozhodl vyhodit, ať už dopadne finále FA Cupu jakkoliv. Nizozemský trenér má nicméně jiné informace.

Publikováno

dne

Má před sebou Erik ten Hag poslední zápas na lavičce Red Devils? Manchester United se jej údajně rozhodl vyhodit, ať už dopadne finále FA Cupu jakkoliv. Nizozemský trenér má nicméně jiné informace.

1 000 Kč zdarma s promo kódem: BIGPROMOCZ

dalších 3000Kč za vklad + free spiny

VYUŽÍT PROMO KÓD
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Blíží se velká změna na Old Trafford? Světová média už delší dobu spekulují o tom, že Manchester United půjde do příští sezony s novým trenérem. Spekulace ale nebyly příliš jednotné a sám Erik ten Hag neustále podobné věci popíral.

V pátek, tedy den před finálovým zápasem FA Cupu, se ale i v prestižních anglických médiích objevila jednotná zpráva. Bez ohledu na výsledek finálového duelu jsou prý Red Devils připraveni nizozemského stratéga vyhodit.

Informaci jako hotovou zprávu sděluje například The Guardian. Důvodem je například nejhorší umístění klubu v lize od roku 1990. Celkově se pak zdá, že kouč úplně nezvládá tlak, kterému čelí.

Největším favoritem na jeho nahrazení má být aktuálně Thomas Tuchel. Nicméně spekuluje se také o Mauriciu Pochettinovi, který už byl s klubem v minulosti spojován.

Změní Manchester United trenéra? Ten Hag reaguje

Erik ten Hag poskytl velký rozhovor plátku Voetbal International, v němž popírá, že by měl po sezoně opustit Old Trafford. „Majitelé klubu mi řekli, že chtějí v klubu vše změnit a že chtějí, abych byl u přebudování klubu já. To je to, co mi bylo přímo řečeno,“ cituje jej Fabrizio Romano.

Sám kouč uznává, že Manchester United zažil nepovedenou sezonu. „Přesto hrajeme finále FA Cupu,“ hájí se. „Klub vyhrál poslední titul v roce 2013, tedy před 11 lety. Přesto se pořád očekává, že budeme vyhrávat každý zápas. Bojovat na vrcholu. Tento klub na to není připraven,“ říká.

Podle nizozemského stratéga musí Red Devils značně posílit, aby mohli bojovat o první čtyřku v tabulce. Stejně tak si dle svých slov zaslouží za celou náročnou sezonu volno. Mimo to se pustil do expertů, kteří klub a jeho osobu kritizují.

„Experti chtějí dokázat, že stojí za ty peníze. Manchester United je pro ně snadný terč. Největší klub v Anglii, možná na světě. Buď ho milujete, nebo nenávidíte. Když jdou věci špatným směrem, všichni o tom mluví. Ti takzvaní experti chtějí vypadat co nejlépe. Proto jsou tak negativní a útočí na lidi, i když nemají kapacitu cokoliv zanalyzovat. Loni mě plácali po zádech. Letos jsem nejhorší kouč v lize,“ má jasno ten Hag.

Finále FA Cupu se odehraje v sobotu odpoledne. Manchester United vyzve Manchester City.

Zdroj: Voetbal International, Fabrizio Romano, The Guardian

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.