Spojte se s námi


Fotbal

Manchester United do poslední chvíle bojuje o každou libru. S Fernandesem se ale na Old Trafford počítá!

Publikováno

dne

Manchester United doposud nenaplnil očekávání Sportingu Lisabon, který za svého kapitána údajně požadoval 80 milionů eur. Angličané nabízeli až do úterního dne nižší částku, jenomže portugalský tým si stál za svým a vedení United nezbylo nic jiného, než svoji nabídku zvýšit. Nyní nabízí 55 milionů eur + 25 milionů na bonusech.

Tato nabídka by již podle novináře Fabrizia Romana měla být přijata. Samotný hráč si přestoupit jednoznačně přeje a je prý nachystaný okamžitě odcestovat do Manchesteru, aby podstoupil zdravotní prohlídku.

Manchester United se tak stává tímto svým jednáním na přestupovém trhu pověstným, když jednání nechává na poslední chvíli a snaží se ušetřit každou libru. I z toho důvodu se začali bouřit fanoušci, kteří si naplánovali v 58. minutě utkání s Wolves hromadný odchod ze stadionu.

Fernandes by měl na Old Trafford podepsat pětiletou smlouvu a v případě, že dnes skutečně odcestuje na zdravotní prohlídku do Manchesteru a obchod se podaří dotáhnout do zdárného konce, tak se s ním počítá minimálně na pár minut už pro sobotní utkání.

Právě to by mohlo vedení United pomoci ve vztahu se svými fanoušky, kteří prahnou po posilách. Pokud by navíc portugalský záložník skutečně byl zapsán na soupisku a byl na lavičce náhradníků, tak by mohli fanoušci svůj odchod ze stadionu ve druhé půli odložit právě kvůli tomu, aby viděli první vteřiny Fernandese na hřišti.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.