Spojte se s námi

Premier League

Manchester City začne své tažení za titulem proti Brightonu

Publikováno

dne

Brighton zažije velkolepý start letošní Premier League, jelikož na AMEX Stadium zavítá jeden z hlavních kandidátů na ligové vítězství Manchester City, jenž v létě opět mohutně nakupoval nové posily.

To Brighton rozhodně nemá takové ambice a spíše se bude snažit o to, aby se v Premier League udrželi. V týmu se představí i dva čeští hráči krajní obránce Aleš Matějů a křídelník Jiří Skalák, který pravděpodobně nastoupí v základní sestavě.

STATISTIKY

  • Brighton nedokázal vyhrát ani jeden z posledních 3 přípravných zápasů.
  • Manchester City nastřílel 10 gólů v posledních 3 zápasech.
  • Manchester City vyhrálo 7 z posledních 8 zápasů.

PREDICTION

Manchester City budou určitě útočit na ligový titul a prvním týmem, který se jim postaví do cesty bude jeden z postupujících týmů ze Championship. Letní příprava se City také vydařila a dokázali porazit Real Madrid, Tottenham a naposledy West Ham.

Kurz na výhru Manchesteru City se pohybuje okolo 1.3, je tak více méně nesmyslné se tímto zabývat a to i přestože je výhra Manchesteru City více méně povinností.

Větším lákadlem by měla být sázka na over 2.5, která se nabízí za kurz okolo 1.65. A to především díky statistice Manchesteru City, jenž odehrál 12 z posledních 15 venkovních zápasů overem 2.5.

Reklama

Oblíbené