Spojte se s námi


Premier League

Manažer Chelsea Sarri vidí jediné řešení, jak udržet Hudsona-Odoie v klubu

Publikováno

dne

Mladý záložník londýnské Chelsea včera vstřelil třetí branku svého týmu v utkání Evropské ligy proti Malmö. Trenér Sarri ani tak nevidí v brzké budoucnosti pravidelnou účast hráče v základní sestavě.

Osmnáctiletý Hudson-Odoi potřebuje hrát. Ví to jak on sám, tak i celá Chelsea. Pokud nedostane větší šanci, odejde do Bayernu Mnichov, který o něj projevil jak v letním, tak i v zimním přestupovém období. Hráč již odmítl novou smlouvu, která by mu měla zajistit až 85 tisíc liber týdně.

„Musíte si uvědomit, že na stejnou pozici křídla máme Pedra, Williana a Hazarda,“ je si vědom trenér Sarri. „Momentálně ho používáme, dle mého názoru, správně. Letošních 20 zápasů bude příští rok 30 zápasů, pak klidně 40. Klub se musí rozhodnout. Pokud má být Callum na hřišti v základní sestavě, musí se nějaké křídlo prodat. Jinak je trenér v potížích.“

V potížích je Sarri i kvůli výkonům, které jeho svěřenci podávají. Ani včera to nebylo ideální, v první půli byli Blues bez zaujetí, kvalitativně jejich hra nedosahovala ani průměru. Co by čekalo na Chelsea, pokud by první půli o víkendu ve finále Carabao Cupu odehráli proti Manchesteru City stejně? „Katastrofa,“ říká Sarri. Uvidíme, jak se jim to povede.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.