Spojte se s námi


Fotbal

Malouda: Neville by měl být tvrdší vůči svému vlastnímu týmu

Bývalý hráč Chelsea Florent Malouda odpověděl Philu Nevillovi na jeho komentáře po finále Carabao Cupu mezi Chelsea a Liverpoolem. Francouz svého bývalého protihráče ve své reakci nešetřil

Publikováno

dne

Bývalý hráč Chelsea Florent Malouda odpověděl Garymu Nevillovi na jeho komentáře po finále Carabao Cupu mezi Chelsea a Liverpoolem. Francouz svého bývalého protihráče ve své reakci nešetřil

Gary Neville se opřel do Chelsea

Gary Neville je legendou Manchesteru United. Kromě toho se však již etabloval v roli experta. Že by nebyl kritický, to se rozhodně říci nedá, ale právě díky tomu se stal tolik uznávaný. Někdy to však trochu přežene, respektive občas někomu může jeho vyjádření vadit.

To se stalo po finále Carabao Cupu mezi Liverpoolem a Chelsea, kde Reds dokázali Blues porazit. „Kloppovy děti proti práci za miliardy liber,“ komentoval v nadsázce výsledek zápasu bývalý skvělý obránce.

Především tak reagoval na to, jak velké částky za přestupy utrácí Chelsea v posledních letech. Londýnský celek sice ve velkém a draze nakupuje, ale výsledky nemá.

Sezona Chelsea

Předsezonní příchod renomovaného manažera Mauricia Pochettina měl být zárukou zkvalitnění předvedené hry. Od začátku sezony však můžeme sledovat stejnou situaci jako na konci minulé sezony. Častou rotaci sestavou, se kterou se hráči nedokáží vůbec srovnat. Jako kdyby nebyli schopni zvyknout si na výměnu spoluhráčů kolem sebe.

Remíza s Liverpoolem na začátku sezony ještě nevypadala zle. Hned ve druhém kole však tým kolem veterána Thiaga Silvy prohrál londýnské derby na půdě West Hamu (3:1), který dokonce dohrával v 10 lidech. Následná výhra proti Lutonu byla spíše povinností než nějakou nadějí pro fanoušky.

Chelsea střídá lepší výkony s horšími a fanoušci každý týden čekají, s jakým výkonem jejich oblíbenci přijdou. Spokojenost v rámci letošní sezony může panovat pouze v případě Carabao Cupu, kdy tým došel až do finále.

V určitých částech hry Chelsea svého soupeře přehrávala, což může být nadějí do další části sezony.

Londýnský celek má celkem přívětivý nejbližší los v Premier League. Duel s Brentfordem, těžký zápas s Newcastlem a dále zápasy s Burnley nebo se Sheffieldem. Pokud by se Chelsea povedlo získat dvojciferný počet bodů a sousedé v tabulce by ztráceli, mohl by z toho být boj o pohárová umístění.

Malouda se pustil do Nevilla

Bývalý francouzský křídelník odehrál v modrých barvách 249 zápasů napříč všemi soutěžemi. Vstřelil 45 gólů a 41 jich připravil. V klubu strávil 6 let, a ještě si stihl zahrát proti Nevillovi v jeho posledních sezonách kariéry.

Nelze se tak divit, že se mu příliš komentář jeho někdejšího rivala příliš nelíbil. „Když prohrajete, musíte umět přijmout kritiku. Nemyslím si, že to od Nevilla byla tvrdá poznámka, ale myslím si, že by měl možná být tvrdší vůči vlastnímu týmu (Manchester United – pozn. red.),“ nechal se slyšet Florent Malouda.

Zdroj: Mirror Football, Transfermarkt

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.