Spojte se s námi


Fotbal

Maléry vrcholných fotbalistů nekončí, Nizozemec Promes obviněn z pokusu o vraždu

Devětadvacetiletý nizozemský reprezentant Quincy Promes má na krku pořádný malér. Státní zastupitelství jej údajně obvinilo z pokusu o vraždu.

Publikováno

dne

Devětadvacetiletý nizozemský reprezentant Quincy Promes má na krku pořádný malér. Státní zastupitelství jej údajně obvinilo z pokusu o vraždu.

Útočník Spartaku Moskva se v budoucích měsících bude kromě fotbalu muset soustředit i na daleko vážnější problém. Státní zastupitel jej obvinil z pokusu o vraždu. Proti tomu je bouračka Davida Limberského v opilosti jen slabým prohřeškem.

Jak informuje De Telegraaf, Quincy Promes loni na rodinné oslavě vyřešil konflikt se svou sestřenicí tím, že ji nožem pobodal do kolene.

Byť Promes obvinění vždy zatvrzele odmítal, hrozí mu daleko přísnější trest než dvě noci strávené v cele. Právě tolik jich totiž ve vazbě strávil fotbalista ihned po daném incidentu, než byl propuštěn.

Právník oběti Yehudi Moszkowicz je se zahájením trestního stíhání spokojen a vyžaduje přísný trest. Právní zástupci hráče naopak dělají vše pro to, aby k odsouzení nedošlo.

Pokud by byla naplněna skutková podstata obvinění, hrozilo by Promesovi za těžké ublížení na zdraví až 3,5 roku vězení nepodmíněně.

Obvinění nizozemského reprezentanta přišlo jen pár desítek hodin poté, co si Mendy vyslechl zpřísnění jeho obvinění ze znásilnění.

Zdroj: De Telegraaf

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.