Spojte se s námi


La Liga

Malaga odstartuje sezónu proti Eibaru

Publikováno

dne

Trenér Míchel přišel do Malagy na jaře a z hráčů dokázal vymáčknout skvělé výkony, které vedly k mnoha výhrám. Ovšem v posledním ligovém kole prohráli s Realem Madrid a od té doby prohráli 8 z 9 přípravných zápasů.

Tým se v létě hodně obměnil, odešlo několik opor týmu, ovšem na Estadio La Rosaleda přišlo i pár kvalitních hráčů, kteří by měli tým udržet v polovině tabulky.

Eibar v loni skončil o jedno místo před Malagou a tým trenéra Luise Mendilibara bude mít určitě podobný cíl. Pokud budou předvádět stejně kvalitní výsledky, jistě to pro Eibar nebude problém.

Oba trenéři se ovšem hned na začátku sezóny musejí vypořádat s početnou marodkou. Domácí se budou muset obejít bez Federica Ricca, Adalberta Peñarandy, Keka, Miguela Torrese a Luise Muñoze.

Hostující tým je na tom ještě o něco hůře. Do zápasu nenastoupí zranění Yoel Rodríguez, Fran Rico, Anaitz Arbilla a Pedro León. Suspendován pak je Gonzalo Escalante.

STATISTIKY

  • Ve 3 posledních vzájemných zápasech padly minimálně 3 góly.
  • Malaga prohrála 9 z posledních 10 zápasů.
  • Ani jeden z posledních 13 zápasů Eibaru neskončil remízou.
  • Eibar prohrál poslední 3 ligové zápasy.

PREDICTION

Forma Malagy vypadá hrozivě, ale samozřejmě je potřeba brát ji s rezervou, jelikož přípravné zápasy jsou především od testování. Na druhou stranu to o něčem vypovídá a tak je na tom v tomto ohledu rozhodně lépe Eibar, který již v minulé sezóně předváděl skvělý fotbal.

Ovšem v jaké formě se oba týmy představí je alespoň pro mě velkou záhadou a doporučuju tento zápas přeskočit. Každopádně na základě špatné formy Malagy, bych spíše preferoval Eibar.

Reklama

Oblíbené