Spojte se s námi


Bundesliga

Mainz vs. Kolín nad Rýnem: Preview a tipy na sázení

Kolín a hlavně Slovácko čeká ve čtvrtek velice důležité vzájemné utkání. Před jejich konfrontací v Konferenční lize ale čeká na Kolín ještě Mainz. Co od zápasu očekávat a na co si vsadit?

Publikováno

dne

Kolín a hlavně Slovácko čeká ve čtvrtek velice důležité vzájemné utkání. Před jejich konfrontací v Konferenční lize ale čeká na Kolín ještě Mainz. Co od zápasu očekávat a na co si vsadit?

Mainz se v posledních týdnech zvedl a z minulých čtyř kol prohrál jedno jediné. Díky tomu se dostal z blízkosti sestupového pásma, na barážový Leverkusen má již sedmibodový náskok, na přímý sestup dokonce devítibodový.

Kolín navazuje na loňskou povedenou sezónu, slušně má nakročeno i k postupu ze skupiny Konferenční ligy. V Bundeslize je sedmý, ve vyrovnané tabulce však na druhý Bayern ztrácí jen tři body, na čtvrtý Hoffenheim jeden.

Dlouholetou oporou domácích je útočník Karim Onisiwo, rakouský reprezentant se trefil třikrát a dvakrát asistoval. V záloze podává dobré výkony Dominik Kohr, doposud se do listiny střelců zapsal dvakrát.

Mimořádnou střeleckou fazónu má v táboře hostí Dejan Ljubicic, rakouský defenzivní záložník vstřelil šest branek a na tři přihrál. Zkušený křídelník Florian Kainz síť rozvlnil čtyřikrát a k tomu šestkrát asistoval.

Mainzu se zatím vůbec nedaří doma, před vlastními fanoušky ještě nenahrál, ze čtyř konfrontací třikrát remizoval a jednou prohrál.

Naopak Kolín vyhrál dvě z posledních tří ligových utkání, přičemž porazil i Dortmund (3:2). S ohledem na domácí formu Mainzu si myslím, že Kolín neprohraje.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.