Spojte se s námi


Fotbal

Maguire se dočkal zastání od legendy Manchesteru United. Je to vynikající obránce, tvrdí Ferdinand

Manchesteru United se stále nedaří a jednou z hlavních obětí je dlouhodobě Harry Maguire, který je neustále terčem kritiky. Jak ze strany fanoušků, tak i ze strany médií. Nyní se však dočkal zastání, když se za něj postavil legendární Rio Ferdinand.

Publikováno

dne

Manchesteru United se stále nedaří a jednou z hlavních obětí je dlouhodobě Harry Maguire, který je neustále terčem kritiky. Jak ze strany fanoušků, tak i ze strany médií. Nyní se však dočkal zastání, když se za něj postavil legendární Rio Ferdinand.

Manchester United v této sezoně rozhodně nepředvádí takové výkony, jaké se od týmu s Cristianem Ronaldem očekávaly. Red Devils jsou nyní v ligové tabulce až na sedmém místě, na čtvrtou příčku zaručující Ligu mistrů přitom ztrácejí šest bodů.

Jako jeden z hlavních viníků je brán Harry Maguire, jenž je stále terčem kritiky. Leckdo stále zpochybňuje částku, za jakou vůbec do Manchesteru United v roce 2019 přišel. Nedávno se do něj opřela i hvězda Bayernu, Alphonso Davies.

Maguire se nedávno dočkal podpory od kouče anglické reprezentace. Gareth Southgate prohlásil, že bučení na anglického obránce je naprostým a nepochopitelným vtipem.

Anglický kouč připomněl, že právě kapitán Red Devils byl jedním z tahounů reprezentace v posledních letech. I v kvalifikaci na mistrovství světa.

Nyní se Maguire dočkal zastání od klubové legendy Ria Ferdinanda. „V reprezentaci hrál fenomenálně, rozhodně se nedá říct, že by byl špatný hráč. Je neskutečný,“ vyjádřil se bývalý vynikající obránce v rozhovoru pro YouTube kanál FIVE.

Ferdinand se domnívá, že Maguire trpí nedostatkem sebevědomí. Kromě toho podotkl, že mu nejspíše nevyhovuje styl, kterým se Manchester United prezentuje. Obdobně na tom byl dle jeho slov v minulosti Gerard Pique, dnes již legenda Barcelony.

„Můžeme namítnout, že kdyby byl Pique v Manchesteru United, možná by neměl takovou kariéru, jaké se dočkal v Barceloně. To vše kvůli způsobu, jakým jednotlivé týmy hrají. Je to jako box, styly dělají zápasy,“ má jasno Ferdinand.

Podle legendy Red Devils pak nedostatek sebevědomí může poznamenat kohokoliv, ať už je to Messi, Ronaldo, Zidane či Mbappé.

Zdroj: YouTube, FIVE

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.