Maguire blízko novému angažmá. Večeřel poblíž tréninkového centra předního anglického týmu
Vyšlo mu mistrovství světa v Kataru, místo v sestavě Manchesteru United ale nemá. Harry Maguire řeší v zimním přestupovém období svou budoucnost, zájem mají mít hned dva týmy z Premier League.

Vyšlo mu mistrovství světa v Kataru, místo v sestavě Manchesteru United ale nemá. Harry Maguire řeší v zimním přestupovém období svou budoucnost, zájem mají mít hned dva týmy z Premier League.
Harry Maguire nastoupil v letošní sezóně skrz všechny soutěže do pouhých 13 zápasů. Na ligové scéně odehrál 25 procent možného herního času, přednost dostává Raphael Varane, Lisandro Martinez a Victor Lindelöf.
Přes nízké vytížení Maguire nechyběl v nominaci Garetha Southgatea na MS v Kataru, dokonce nastupoval v základní sestavě. A nevedl si špatně, dle anglických expertů byl nejlepším obráncem Albionu.
I proto o něj dle informací britských médií zajímají dva prvoligové celky – Newcastle a Aston Villa. V sobotu Maguire se svým agentem večeřel v Birminghamu, poblíž tréninkového centra Villans.
Aston Ville přes jmenovitě nabitou soupisku nevyšla první třetina sezóny. Steven Gerrard nedokázal využít potenciál kádru a vedení klubu v říjnu došla trpělivost.
Aby ne, když se sedmý nejdražší kádr soutěže nacházel kousek od sestupu. A pod Gerrardem Villans trápila právě obrana. Tyrone Mings, jenž občas nastupuje i v anglické reprezentaci, hrál přímo hrozně, stejně tak Ezri Konsa.
Pod Unaiem Emerym vypadají lépe, avšak stoprocentní to stále není. Španělský kouč má k dispozici ještě zkušené Jana Bednareka a Caluma Chambers.
Ti ale moc nenastupují, a když dostali v neděli šanci v FA Cupu, dvakrát inkasovali a podepsali se pod ostudný konec se čtvrtiligovým Stevenage.
Zdroj: Twitter
-
Tenis
Foto dne: Kostyuk na Roland Garros okouzluje skvěle padnoucími šaty i výkonem
-
Chance Liga
Prvoligová nabídka ho nezlomila. Trenér Hašek táhne Kladno do druhé ligy, vedení si ho nemůže vynachválit
-
Bojové sporty
Pohled jen pro otrlé! Titulová bitva v boxu bez rukavic skončila děsivým zraněním a koncem kariéry
-
Chance Liga
Douděra vyhlíží angažmá v USA. Nechtěný slávista může vzít místo bývalému sparťanovi












