Spojte se s námi


Fortuna liga

Má na kontě pouhých deset ligových zápasů, ale přesto může rozhodnout o titulu. Na co se v zápase proti Slavii mladý brankář nejvíce těší?

Zkušeností s ligovým fotbalem zatím moc nepobral. Přesto, pokud dnes vychytá dobrý výsledek, může rozhodnout o titulu. Mladý brankář bude čelit nebezpečným střelcům Slavie, na co se v zápase nejvíce těší?

Publikováno

dne

Zkušeností s ligovým fotbalem zatím moc nepobral. Přesto, pokud dnes vychytá dobrý výsledek, může rozhodnout o titulu. Mladý brankář bude čelit nebezpečným střelcům Slavie, na co se v zápase nejvíce těší?

Vsaďte si s bonusem a získejte 500 Kč zdarma

Vsadit si
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Naposledy pomohl čistým kontem skolit Jablonec (1:0). Dnes bude Tadeáš Stoppen s velkou pravděpodobností opět v základní sestavě kouče Jiřího Saňáka v těžkém duelu na půdě druhé Slavie. Právě výkon dvacetiletého odchovance Sigmy může Slavii zkomplikovat boj o titul.

„Nálada v kabině je určitě dobrá, všichni jsme výhru potřebovali. Byla to dlouhá série bez vítězství. Tento týden se nám pracovalo lépe, doufám, že jsme co nejlépe nachystaní,“ prozradil Stoppen pro oficiální stránky Sigmy.

Při vší úctě k Jablonci, během nedělního odpoledne čeká Olomouc mnohem těžší soupeř. Slavia honí ligový titul a po včerejší přestřelce na Letné (výhra 4:3 nad Baníkem Ostrava), má v čele ligy konkurenční Sparta už pětibodový polštář. Sešívaní musí odpovědět.

Stoppen se těší na bývalé kolegy

„Slavie má ohromně silný mančaft, je asi jasné, že si proti nám nějakou velkou šanci vytvoří. Budu se snažit zabránit co nejvíce gólovým situacím. Doufám, že si z Edenu odvezeme nějaký slušný výsledek,“ má jasno mladý brankář.

Sigma je na osmém místě s tříbodovou ztrátou na šesté Slovácko. To jako poslední hájí účast v titulové skupině. Do ní by se Hanáci velmi rádi podívali. Proti bude ale nabušený mančaft, který se opírá mimo jiné o služby bývalých Olomoučáků. Bude zvláštní hrát proti Chytilovi či Zmrzlému?

„Zvláštní bych neřekl, jsem ale rád, že je po delší době uvidím. Strávil jsem s nimi nějaký čas v kabině, byli jsme v každodenním kontaktu. Troufnu si říct, že jsou to moji kamarádi, jsem rád, že budeme moct prohodit po zápase pár slov,“ těší se na bývalé kolegy Stoppen.

Zápas vypukne už dnes v 15 hodin. Vybuduje Stoppen v brance Hanáků hráz, kterou střelci Slavie nepřekonají? Pokud ano, může se lehce stát jedním z rozhodujících faktorů v boji o titul. A to bude hrát teprve jedenáctý ligový zápas.

Zdroj: SK Sigma Olomouc

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.