Luňák z Okresního přeboru? Bezcharakterní amorální hovado, říká Ondřej Vetchý

Ondřej Vetchý je známý i pro své kvalitní řečnické schopnosti. Své přednosti ukázal v pondělním dílu fotbalové show Tiki-Taka, ve kterém mimo jiné zhodnotil svou roli Jirky Luňáka v úspěšném seriálu Okresní přebor. Proč je rád, že tuto roli již nehraje?

Zdroj: Bontonfilm

Jirka Luňák je dnes již kultovní seriálovou postavou. Od konce Okresního přeboru uplynulo již 10 let, jeho pověstné hlášky ale můžeme slýchat dodnes, a to nejen od fotbalových fanoušků.

Ondřej Vetchý se ovšem na svou slavnou roli dívá rozdílnou optikou. “Přiznám se, že jsem ho strašně rád opustil. Podle mého názoru to bylo bezcharakterní, amorální, ambiciózní hovado,” řekl.

“Dokud nebylo nasyceno, strašně prahlo po dvou postech, a to kapitánovi a trenérovi. A dokud nebyl Luňák trenérem a kapitánem, neměl žádnou sociální inteligenci,” dodal osmapadesátiletý herec.

Vetchý ovšem v kritice Luňáka pokračoval. “Myslím si, že ho ho opustil hrozně rád a začlenil jsem ho mezi postavy, jako třeba když jsem hrál Příběh kmotra. Jediný rozdíl byl snad v tom, že jsme láskyplně nahlíželi na jeho charakterové vady a slabiny.”

“Když byl průzkum veřejného mínění, kde se ptali na nejmilejší postavu z Okresního přeboru, tak asi 80 % lidí uvedlo právě Luňáka. Já jsem si říkal, že buď jsou lidi rádi za to, že je někdo bezcharakternější než oni, nebo to je v České republice už normativní, takže v tom neviděli nic špatného,” zakončil.

Zdroj: O2 Sport/Tiki-Taka

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. Spíš to bude tím Ondřeji, jak jste tuto roli zahrál. Super výkon a proto Luňák je oblíbený díky vám.

  2. Ten herecký výkon byl úžasný pane Ondro. I kvůli vám , Luňákovi byl ten seriál tak sledovaný. Prostě pan herec.

  3. Pane Herec divil by jste se kolik Luňáků pobíhá po českých hřištích.Bohužel ono to bylo s Vaší strany zahraný bezchybně jen to není pouhá legrace ,ale tvrdá realita v mnoha oddílech.Podrazáctví při přestupech podplácení sudích zavedli právě bafuňáři od pralesa po ligu.Nejstrašnější je ,jak jsou všichni překvapeni a nepochopitelně se diví.Co ten chudák rozhodčí ,když mu někdo přilepší a navíc řádně pohostí,jak ten to má v práci a doma dětem vysvětlit,že poslední Praskolesy porazily V 98 minutě první tým tabulky s penalty,kterou viděl jen on sám a vždy si ji obhájí.

  4. Ondřej Vetchý je v současnosti nejoblíbenější herec, má hlavní role a je to takový český Gerard Philippe a i kdyby hrál krutého vraha tak ho lidé budou mít rádi. Někteří, když tam nebude hrát Vetchý tak na ten film nebo seriál nebudou koukat. Je pravda, že režiséři mu dávají kladné role, aby si nezkazil renomé a tak je to i v tom seriálu a v jiných dalších.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Maradona odešel, ale jeho kouzla s námi zůstanou navždy. Připomeňte si jeho nejlepší momenty

Diego Armando Maradona předčasně odešel na věčnost v pouhých 60 letech. Na hřišti uměl s balónem taková kouzla, že díky němu se do fotbalu zamilovali milióny dětí.

Diego Maradona zemřel! Nepřežil srdeční zástavu, nepomohla ani resuscitace

Diego Maradona dnes ráno zemřel, když se mu osudnou stala srdeční zástava. Jednomu z nejlepších fotbalistů historie nepomohla ani včasná resuscitace lékařů,

Z české ligy bude těžké dostat se do reprezentace. Mým cílem je přestoupit do zahraničí, říká Filip Nguyen

Osmadvacetiletý brankář Filip Nguyen je v současné době neotřesitelnou jedničkou v týmu Pavla Hoftycha. V rozhovoru pro náš web prozradil mimo jiné i to, jaké šance dává Spartě a Slavii na postup do jarních bojů Evropské ligy.