Löw si vyžádal přátelské utkání s Českou republikou, Šilhavý rád přijal

Reprezentaci České republiky čekají v říjnu a listopadu dvě přátelská utkání. Svěřenci Jaroslava Šilhavého si zahrají se silným Německem, ještě před tím pojedou na Kypr.

Zdroj: fifa.com

Celý podzim budou svěřenci Jaroslava Šilhavého bojovat v Lize národů, čekají je dvojzápasy se Skotskem, Slovenskem a Izraelem, program bude ale ještě nabitější díky dvěma přátelským utkáním.

7. října čeká Českou republiku zápas na Kypru, kde vyzve tamní reprezentaci. V následujícím týdnu si zahraje další dva venkovní zápasy, jedenáctého v Izraeli a čtrnáctého ve Skotsku.

Zápas s Německem se odehraje v Lipsku 11. listopadu. Zápas má Šilhavého kádr připravit na poslední dva zápasy Ligy národů. Utkání s Izraelem se uskuteční patnáctého a závěrečné derby se Slováky osmnáctého listopadu.

Zápas s Českou republikou si vyžádal Joachim Löw, je pro něj zajímavým soupeřem. „Kromě zápasů v Lize národů chceme také podzimní přátelská utkání využít k získání důležitých poznatků a k rozvoji mužstva,” uvedl dle agentury SID.

„V listopadu nás budou čekat tři těžké zápasy za sebou, ale nabídku hrát s Německem nedostáváte každý den. Bude to znovu obrovská zkušenost před mistrovstvím Evropy, na kterém nás čekají soupeři jako Anglie nebo Chorvatsko,” řekl o zápase s Němci Jaroslav Šilhavý pro svazový web.

Zdroj: SID

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Kotal o nasazení Hancka i chybující defenzivě

Sparta doma přivítá v boji o naději na postup Celtic Glasgow. Ten nemá ideální formu a Sparta bude dost možná favoritem. O zápase promluvil pro klubový web trenér Sparty Václav Kotal.

Maradona odešel, ale jeho kouzla s námi zůstanou navždy. Připomeňte si jeho nejlepší momenty

Diego Armando Maradona předčasně odešel na věčnost v pouhých 60 letech. Na hřišti uměl s balónem taková kouzla, že díky němu se do fotbalu zamilovali milióny dětí.

Diego Maradona zemřel! Nepřežil srdeční zástavu, nepomohla ani resuscitace

Diego Maradona dnes ráno zemřel, když se mu osudnou stala srdeční zástava. Jednomu z nejlepších fotbalistů historie nepomohla ani včasná resuscitace lékařů,